Skocz do zawartości

[opona] Schwalbe Racing Ralph 08 z drutem?


re5pect

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem te oto opony na allegro: http://www.allegro.pl/item645863751_komple...lph_26x2_1.html Dziś mi doszły i przyznam że nie doczytałem w aukcji że opona jest drutowana. Nic strasznego w sumie, bo to tylko 40g. różnicy. Bardziej zniesmaczył mnie napis na oponie Made in Indonesia. Czy opona jest oryginalna czy kupiłem podróbkę? Na moje oko są trzy rodzaje gumy, te po bokach są miększe. Czy warto było je brać za 139pln? Przeszukuje google i nigdzie nie widzę RR z nowym "kanciastym" bierznikiem i z drutem...

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w domu katalog Shwalbe 2009 i przeszukałem go całego, ale nie znalazłem żadnej odmiany Ralphów w wersji drutowej. Swoją drogą cena 139 jest dobra nawet za jedną opone. Coś mi tu śmierdzi :D

Tylko, że to rocznik 2008 :P

"Komplet dwóch nowych opon Schwalbe Racing Ralph Evo Triple Compound model 2008."

 

W katalogu 2008 też nie widzę, żeby była wersja drutowana, więc:

Moze po prostu gumy sciagniete z jakiegos nowego roweru i dlatego sa na drucie i ich w katalogu nie ma
to pewnie OEM ;)

 

no chyba, że podróbka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze zdanie w katalogu to "zwijana opona MTB o szerokościach...". Myślę że to może być OEM (mam nadzieję). Ma może ktoś z Was Racing Ralpha luzem? Jak tak to mógłby ktoś zobaczyć napis MADE IN ......? (napis ten znajduję sie na samym "rancie" opony, tak więc po jej założeniu napis nie jest widoczny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena taka sobie, w końcu to drut. Na Alle... są aukcje RR gdzie masz fotki sprzedawanego towaru. Pamiętam swojego czasu jak jeździlem na Panaracerach Fire XC Pro różnica między zwijaną a drucianą wynosiła około 50zł. w BikeCenter.pl płacilem 132,- za zwijanego RR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...