Skocz do zawartości

[crash test] Hardcorowy test SRAM 9.0 !


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BikerFG

"No cóż, wiadomo, że ludzie z xc-zone.prv.pl mądrością nie grzeszą parę kwiatkow z tej strony by się znalazło"

 

takie texty mnie rozkladaja.... "lubie" takich co o sobie nie powiedza nic tylko uogolniaja jezdzac po kims "w ciemno"... no ale coz nie ma nawet co tego komentowac i ich dyskusji

 

 

...

 

"Dzięki Speq. A co do wypowiedzi kolegi Zbika. Drogi kolego, po prostu to, że rozwalacie sprzęt to chyba nie jest oznaka zdrowego rozsądku. A Ragazzi to bynajmniej nie nazwa makaronu, nie wiem dlaczego tak sądzisz, widziałeś taki makaron gdzieś? A na waszej stronie i owszem, byłem i na najwyższym poziomie to ona nie jest. Nie twierdzę, że jestem jakimśs tam wielkim znawcą sprzętu itp., ale to co zrbiliście jest po prostu głupie."

 

heh.... oj Mieciu jak mogles tak bestialsko zniszczyc ten sprzet :cry: no i jeszcze taka brzydka strone zrobiles.... to normanie zenada

 

wiecie...... a tam powstrzymam sie. :roll:

 

mi sie osobiscie test podobal :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co tyle uderzeń, lepiej by było jedno porządne ...to byłby prawdziwy crash test i czy nie myślicie ze lepiej by wyglądała jakby była tak ładnie powyginana ..ale w całości ...a nie tak jak ta co wygląda jak by ja ktos rozkręcił :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...