Skocz do zawartości

[serwis] naprawa rowerów w Poznaniu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, możecie polecić sprawdzony serwis rowerowy, ale nie taki przyklejony do sklepu rowerowego. Te przyklejone w pierwszej kolejności biorą się za serwis rowerów zakupionych u nich a na końcu za pozostałe zlecenia. Jestem z antoninka w Poznaniu - może coś na ratajach lub w Swarzędzu. Chcę zrobić porządny przegląd roweru z wymianą koniecznych elementów a sam nie mam do tego zdolności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że najlepszy serwis w okolicach Poznania to 2koła w Suchym lesie. O Swarzędzu zapomnij, serwisy do dupy, sklepy też. W Pniu Cyklotury, Colexy itp itd można próbować, ale ja już nie zamierzam, a na pewno nie w Colexie. Nie zawiedziesz się na 2koła, tylko pamiętaj, że teraz szybko nie będziesz mał terminu, jest wiosna, są zapisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam pana Kaczałę, który robi rowery na os. Kosmonautów 13c. Bardzo w porządku pan znający się na rzeczy <_<

 

Kompletnie nie polecam tego gościa.

Rower doprowadził mi do stanu takiego że lepiej nie mówić. Linki do wymiany klocki starte napęd niesmarowany już nie wspomnę o piastach wżery jak nie wiem.

 

A kasę brał za smarowanie. Wyliczyłem żeby doprowadzić rower do stanu używalności musiałbym wywalić min 1500 zł. Po roku powiedział mi że krorby nie mógł zdjąć i należy ją ciąć. :devil:

 

Od tego czasu sam sobie serwisuje rower kupiłem narzędzia i sam wszystko robię.

 

pozdrawiam

 

MAX

 

nie wiem czy tel jest aktualny dawno nie korzystałem z jego usług od jakiegoś czasu wszystko staram się robić we własnym zakresie

 

Popieram lepiej serwisować sobie samemu zwykłe przeglądy i smarowania można ze spokojem zrobić samemu.

Wiesz że masz zrobione przyzwoicie. I na czas. A nie że musisz czekać.

 

pozdrawiam

 

MAX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam rower Cube Acid z 2003 z hamulcami hs33 i amorkiem rock shox (jakiś podstawowy model - nie pamiętam) no i chciałem w nich wymienić płyny bo od początku jeszcze w nich nic nie grzebałem. Tylko nie wiem czy w hamulcach wymieniać olej skoro na razie działa bez problemu. Czy wymiana oleju na nowy może spowodować jakieś nieporządane działanie lub dziwne odgłosy? A może zostawić wszystko tak jak jest i martwić się dopiero gdy zacznie się coś złego dziać? I druga rzecz - czy regenerację amorka powinien w zasadzie zrobić każdy serwis rowerowy czy tylko wyspecjalizowany w tym kierunku?

 

ale dzwoniłem w kilka miejsc i faktycznie mają masę roboty - myślę że za miesiąc będzie trochę luźniej i wtedy się wybiorę do któregoś bo na razie nie ma szans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...