Skocz do zawartości

[Katalog] Kalalog z MR czy z BikeBoardu ?


Rekomendowane odpowiedzi

Z bratem zawsze ten z bB kupowaliśmy tak i teraz było. IMHO teraz w bB nie było o materiałach do ram, ich ciężarze i wytrzymałości. Stuffu i stron zauważalnie mniej. Katalogu MR jakoś nie miałem okazji dogłębniej przejrzeć i porównać mimo iż jest w sklepie do którego często zaglądamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj postanowilem kupic katalog bB poniewaz troche sie zdenerwowałem....katalog MR powinien juz byc dawno w sklepach a go nie ma !

 

w katalogu bB jest mnustwo rowerow i to zaliczam jako plus

jako minus : malo czesci i akcesoriow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zdenerwowany na to że nie ma katalogu z MR w sklepach:( Pytałem się w kiosku to okazało się ze są nowe numery czasopism BB, rower tour i katalog BB, ale o katalogu MR nikt nawet nie miał pojęcia kiedy będzie::) Wszyscy tylko mówili że już dawno powinien być i że też czekają, i to cała informacja:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zdenerwowany na to że nie ma katalogu z MR w sklepach:( Pytałem się w kiosku to okazało się ze są nowe numery czasopism BB, rower tour i katalog BB, ale o katalogu MR nikt nawet nie miał pojęcia kiedy będzie: :P Wszyscy tylko mówili że już dawno powinien być i że też czekają, i to cała informacja:(

 

Z pewnego zrodla wiem, ze w poniedzialek 16.03 br wyszedl z drukarni :) (Chodzi oczywiscie o MR)

Tak wiec w najblizszych dniach mozna sie spodziewac katalogu w salonikach prasowych etc.

Ja przekonany jestem do Katalogu MR ale jak ktos to zauwazyl - kwesia gustu

pozdrower :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ceny harfy nie macie co liczyć

 

nie chcą podawać cen nawet do testów w gazetach, a co dopiero do katalogu

 

rozchwianie rynku finansowego jest tak duże że stwierdzili, że nie będą nawet się zobowiązywać, bo to bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalog dotarł do mnie dziś. Pierwsze wrażenie: solidniejszy, więcej marek "popularnych". Cen też więcej.

 

Ciekawostka: również dziś otrzymałem do pracy ofertę handlową velo (taki gruby katalog) i nie ma w niej cen artykułów. A w katalogu MR są :D Ktoś niedoinformowany, czy ktoś przeinformowany? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalog dotarł do mnie dziś. Pierwsze wrażenie: solidniejszy, więcej marek "popularnych". Cen też więcej.

 

Ciekawostka: również dziś otrzymałem do pracy ofertę handlową velo (taki gruby katalog) i nie ma w niej cen artykułów. A w katalogu MR są :D Ktoś niedoinformowany, czy ktoś przeinformowany? :P

 

 

Witam ;)

Rowniez wczoraj otrzymalem katalog MR - ale jest jedno ale./....

ceny a wlasciwie ich brak w wiekszosci produktow ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zobacz w katalogu Bb ilu cen brakuje;)

 

 

Jop...

A wiesz dlaczego - duzo lezy po stronie wysokiego i dolca i eurusa bo wiadomo, ze ceny uzaleznione sa od tych walut.

Na dobra sprawe ceny caly czas sie zmieniaja......

A co do cen, jak ja sie ciesze bo w zeszlym sezonie wymienilem 99% bika a zostawilem tylko rame (taki sentyment) i ceny byly o wieeele nizsze od dzisiejszych :)

pozdrower :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Gadanie tam :) Można przecież ceny podać w E czy $ jak np zrobił to BB z cenami ram karpiela. Błędów masakrycznie dużo w obu katalogach, danych brakuje jak zwykle tony jak nie ma cen to nie ma mas i tak w kolo macieju czy to sie kiedyś poprawi.. ? Towarzystwo chyba nie nadąża za rynkiem... pomimo 650 stron braków jest od "wafla"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...