Skocz do zawartości

[XC] Centrumrowerowe.pl KujawiaXC


snuffi

Rekomendowane odpowiedzi

Trasa bardzo mi się podobała, atmosfera przednia, tylko noga coś na razie w xc nie daje zupełnie rady...

 

Zdjęcia wszystkich kategorii dodam za jakiś czas

nie no...on bluźni...przyjechal 14 min. przedemna i jeszcze narzeka :P

 

jeszcze raz napisze ze niezwykle efektownie Ci to wyszlo...ćwiczyles to wczesniej czy jak?...szkoda tylko ze i tak zahaczyles i tak.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać Panowie, że trasa z boku robiła naprawdę wrażenie. Nie widziałem co prawda całej, ale okolice mostka "OGIEŃ!" był niezłe no i zjazd z żołędziówki także całkiem miły, było gdzie glebę zaliczyć. Szacun dla tych , którzy obyli się bez niej. Naprawdę fajna impreza :icon_mrgreen: jak to zwykle jest na KUJAWII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza fajna. Trasa rewelacja. Bardzo dobrze przygotowana. Miałem dużą radośc z jazdy. Rewelka i gratulacje dla przygotowujących trase. Szkoda tylko że zrobiłem 4 okrążenia, a sędziowie widzieli mnie tylko 1 raz i sklasyfikowali na ostatniej pozycji. troche mnie to rozczarowało zwłaszcza że płuca z siebie wyplułem ;) Organizator twierdzi że 3 niezależnych sędziów mnie tylko raz odnotowało. Jakos dziwnie żeby łącznie 9 razy mnie nie zauważyc. Ale i tak zabawa była super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak! Zapraszamy serdecznie! Jedyny taki wyścig w Polsce. Obiecuje, że nigdy no może na Kujawi rok temu nie ścigaliście się na trasie z takimi przewyższeniami w samym centrum prawie 400tysiecznego miasta, w otoczeniu drogi szybkiego ruchu, bloków itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja może tak oficjalniej w imieniu orgów ;)

 

Witam ;)

 

przed nami druga edycja tegorocznego cyklu Centrumrowerowe.pl KujawiaXC

trasa zmagań będzie mieściła się w środku miasta , w stosunku do zeszłego roku na trasie zaszły kosmetyczne zmiany..... od jutra wkraczamy z kosami i maczetami tak by oczyścić teren do niedziele , miejmy nadzieje że zmniejszy to ilość "kapci" (dętek poniżej 1oo g raczej nie zalecamy)

 

jak zwykle u nas czekają na Was atrakcyjne nagrody :D dobrze przygotowana trasa i wszystko co niezbędne by pościgać się w miłej atmosferze sportowej rywalizacji, od edycji w myślęcinku pozyskaliśmy kilku nowych sponsorów , będzie kilka niespodzianek....

 

Tym razem na pewno starczy jedzenia , które zapewni nam sieć "green way"

No i oczywiście nie zapomnieliśmy o najmłodszych - dla nich także osobny wyścig i trofea :P

 

szczegółów możecie zaczerpnąć na www.kujawiaxc.pl

 

f6b0e89aa4389865m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze pochwalic orgów za trase. Rewelka. naprawdę fajnie się jechało, ciężki wyścig, nie za bardzo było gdzie odpocząć, w dodatku miałem dziś niezbyt dobrą dyspozycję i walczyłem o każdy metr byle do mety. Kilka błędów się zdarzyło, ale nie przyćmiło to ogólnej dobrej atmosfery zawodów. Nie ścigałem się jeszcze między blokami na takiej fajnej trasie. Widać że przy sprzątaniu odwaliliście kawał dobrej roboty. Oby tak dalej !

Jedno tylko mnie martwi, a mianowicie termin ostatniej edycji pokrywający się z Mistrzostwami Polski w maratonie, nie dałoby się coś z tym zrobić ? Nie ukrywam że chce przyjechać na ostatnią edycję ale MP sa jednak dużo ważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że się podobało. Co do trasy to miało być odrobine inaczej, przy blokach przed zjadem do dwupasmówki mieliście jechać po trawie ale zabrakło człowieka do pokierowania, trudno nadrobimy w przyszłym roku. Co do ostatniej edycji to zobaczymy co da się zrobić, terminy ustaliliśmy pod koniec 2008 roku, a jak wiesz z terminem MP w maratonie to był niezły cyrk, zresztą sam chętnie bym pojechał. Wszystko w zasadzie zależy od kolizji terminów z innymi imprezami szczególnie z Thule, dzisiaj widać było po frekwencji, że WLM w Złotowie miała wpływ na ilość zawodników w Bydgoszczy. Co prawda robimy to społecznie ale koszty organizacyjne są i niestety nie da się tego pokryć w inny sposób niż z wpisowego :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

podbijam temat bo...... zbliża się Finał naszych zawodów... niestety kalendarz w tym roku napięty jak łuk indiański dlatego wykonaliśmy mały manewr z terminem zawodów - jest zmiana na 26.09 wiem że nie przypasuje to wszystkim chcącym wziąć udział w MP w maratonie , nam też było trudno podjąć decyzję , ale ostatecznie jest jak jest ;)

 

ale dość o smutkach czas na radosne wieści :D trasa jest już praktycznie posprzątana Ostromecko to bardzo malownicze miejsce - pałac , park no jest ładnie jak na filmach o szlachcie ;) szykujemy dla zwycięzców zacne nagrody za trudy , z którymi walczyli dzielnie cały sezon... ale niespodzianki czekają na wszystkich zawodników ... szczegóły i informacje będziemy starali się podawać na stronie zawodów (która już działa) www.kujawiaxc.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...