Skocz do zawartości

[kaseta]XTR 970


Bula

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż można napisać... tak jak w starszych/innych modelach xtr i xt, żadnych wad, zmiana biegów płynna, można wymienić najmniejsze najszybciej zużywające się koronki. Nie zauważyłem żadnej różnicy w szybkości zużywania się tytanowych koronek w porównaniu do stali. Ciągle zastanawiam się nad jakąś lżejszą kasetą ale większość z nich ma dużo nieprzychylnych opinii, chociaż pewnie i tak w końcu coś kupię. Chyba że shimano w końcu (specjalnie dla mnie:) zrobi wersję 11-28 albo chociaż 11-30 xtr'a ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

wiesz nie możesz patrzeć ile zrobisz na kasecie km. bo to zależy od wielu rzeczy 1 najważniejsza rzecz to jak jeździsz możesz zrobić 1000km i 10000km więc nie sugeruj się ile zrobisz km na kasecie ale myślę ze 8000km to na luzie zrobisz przy normalnej jeździe ale wydaje mi się że xt by ci wystarczy sam mam xt i jest spoko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

co z zywotnoscia? tylko najwieksze koronki (ktore nie liczą sie w tescie zywotnosci) wykonane są z tytanu - dla redukcji wagi. pozostale są stalowe, ich powierzchnia pokryta jest innym rozajem powloki. kaseta zmontowana jest na pająku tak jak xt. zycia kaseta ta nie ma dluzszego niz nizsze modele z grup 9cio biegowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość R3surrection

xt ma 5. szczerze nie ma to ogromnego wpływu chyba że masz bębenek z masła slx ma chyba 3 wiadomo sztywność takaś tam znacznie większa ale ja po przesiadce z xt na slx różnic nie odczułem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...