Skocz do zawartości

[8828g] Giant XtC by Wax'


Wax

Rekomendowane odpowiedzi

(...)Na szybkich leśnych zjazdach (około 60km/h) na początku jest strach, ale opony po dłuższej chwili naprawdę sprawiają wrażenie solidnych (jak na tą wagę), solidniejszych niż poprzednik - 330.

(...)Psychika odgrywa tu dużą rolę, co 30sek. podczas zjazdu zaglądam na przód i tył na opony - w obawie o ciśnienie xD

 

To jakie w końcu były te zjazdy? :voodoo: Jeśli co 30 sekund gapiłeś się na tylnego kapcia przy prędkości 60 km/h, to masz chyba słuch gacka! :thumbsup:

 

Coś czuję, że trochę przy kolorowany ten test, aczkolwiek nie neguję do końca właściwości tej opony... :wallbash: Po prostu autor chciał w ten lekko hiperboliczny sposób ukazać moc drzemiącą w mieszance tych opon :P

 

Dawaj do działu testy a nie tu piszesz :down:

Edytowane przez Artro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kolego, są zjazdy i są zjazdy. Jedne są kamieniste i kręte, drugie są ubite i szybsze.

Po co mam dawać to do działu testy skoro znajdą się ludzie tacy jak Ty, którzy nie mając pojęcia piszą bzdury.

 

Przytoczę tylko forumowiczkę LB - @T - "Ja też skończyłam z Flyweight ale z Maxxlite to jednak inna historia. Te się sprawdziły i wcale nie mówię o tych 50g rożnicy na komplecie."

 

Jak wiadomo forum LB opiera się w 80% na zawodnikach, a nie na gimbusach... .

Edytowane przez Wax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Witam, troszkę mnie tu nie było.

Rower stoi rozłożony, ale sprawny - zmian żadnych nie było i póki co nie będzie.

Niestety w siodełku nie byłem około 3 miesięcy - sprawy zdrowotne. Możliwe też, że gdy wszystko się wyjaśni (badania), XTC trafi na Allegro i moja przygoda z rowerem się zakończy.

Edytowane przez Wax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jestem :icon_lol: ale tylko duchem jak na razie. Z tego co widzę mam niezłe tyły jeśli chodzi o nowości :icon_wink:, ale w rankingu się trzymam.

A problemy mam z prawym kolanem - rzepka. Kto wie, jeszcze nic przekreślone nie jest.

Edytowane przez Wax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam, troszkę mnie tu nie było.

Rower stoi rozłożony, ale sprawny - zmian żadnych nie było i póki co nie będzie.

Niestety w siodełku nie byłem około 3 miesięcy - sprawy zdrowotne. Możliwe też, że gdy wszystko się wyjaśni (badania), XTC trafi na Allegro i moja przygoda z rowerem się zakończy.

 

<_<

 

Zdrowia :icon_exclaim::yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...