Skocz do zawartości

[8828g] Giant XtC by Wax'


Wax

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem już po pierwszych km'ach na tej ramce :) Świetnie przyspiesza, sztywna, krótka, fajnie nerwowa podczas skręcania, taka jak chciałem...nie żałuję, a z resztą co ja będę pisał...idę na rower ;)

 

Póki co szybkie dwie fotki:

 

- edeaf207c713e312m.jpg

 

 

- 570754ea2821cbb1m.jpg

 

 

Pytanko do Was, drodzy bikerzy... mimo że kupiłem nowiutkie pancerze, po głowie mi chodzą Nokony, zwłaszcza jak zobaczyłem u Nawrota w kanciapie wersję "srebrny mat". Pytanie jest następujące...czy lepiej zainwestować w "srebrny mat" czy w czerwone ???

Chcę lekko rozjaśnić (użyć koloru) ten rower, pierdółki takie jak zaciski kół, zacisk sztycy, śruby w korbie, śruby ALU, podkładka pod mostek będą w kolorze czerwonej anody...

Doradzita coś ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO Nokony są ładniejsze od Alligatorów pod względem wizualnym, mówię ogólnie, nie o konkretnym kolorze.

Mam problem ;) , bo srebrny mat będzie na bank pasował bo już przymierzałem i jest idealnie pod kolor alu. Czerwony to zagadka,anoda czerwona jest raczej podobna bez względu na producenta.

Zadałem pytanie na forum, odzew jest średni, a raczej żaden...

Chyba będę musiał zrobić symulację w Photoshopie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkradł się mały błąd na moją korzyść :)

Waga Reby była podana z bieżnią sterów, także jej waga w rozpisce powinna być - 1724g, aaaale, że wymieniłem i przyciąłem pancerz teraz waga Reby to - 1717g.

Dodatkowo, nie napisałem tam przy forku w nawiasie, że w całość wliczają się piwoty.

Reba pójdzie jeszcze do przycięcia, ale to przy okazji...za jakiś czas.

 

Ostateczna waga całej konstrukcji to - 10.502g :D

 

Swoją drogą dobrze, że nie kupiłem XtC 2008.......:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie robiłem symulacji, musiałbym znaleźć jakiś model do przeszczepu...bo ze zdjęć jakie są w sklepach internetowych ciężko wyciąć tak żeby to jakoś wyglądało...

Nie widziałeś gdzieś zdjęcia z założonymi czerwonymi Nokon'ami ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak zdecyduje sie na srebro, tym bardziej ze przewody hamulcowe beda srebrne, czerwony bylby troche krzykliwym kolorem ale to tylko moje zdanie, byloby dobrze miec dwa zestwy kolorow i je od czasu do czasu zmieniac ;)

 

cos wczesniej wspomniales o aligatorach, zastanawiam sie nokon czy aligator?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobie już doradziłeś Chris, teraz doradź mi ! ;)

Danke Tomeks ;) lubie konkretne odp.

 

Nokon...z tego względu, że mi bardziej odpowiada ich budowa, tzn. Alligatory są takie jak...aligator B) hehe są mocno perforowane (tak to się określa ?), a Nokon jest mimo łączeń bardziej jakby to napisać...gładki :D

 

Grzegorz, niby do czego te czerwone/niebieskie rogi ? Ironizujesz prawda...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...