Skocz do zawartości

szukam teamu :)


rafalek94

Rekomendowane odpowiedzi

Z pewnością się sam ktoś do Ciebie zgłosi z błaganiem oto, żebyś wstąpił do jego teamu... Nie bądź śmieszny. Nie byłoby łatwiej poszukać czegoś samemu? Google nie gryzie, na pewno mnóstwo informacji byś znalazł. Jeśli chcesz czekać, aż ktoś się sam zainteresuje Twoją osobą, to powodzenia w życiu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ci co jeżdżą w teamach nie dobierają sobie zawodników :) sam musisz team znaleźć i się pochwalić jaki jesteś dobry ;]

chyba że szukasz kumpli, to dział emm, regionalny.

a tak jak ja Cie zrozumiałam, to raczej łowcy talentów tu nie uświadczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa dwa sposoby na sponsoring:

 

1. jezdzisz na zawody, uzyskujesz wyniki, jestes dobry to grupa cie wtedy sciaga do siebie zebys pracowal na jej wynik

2. wysylasz mnostwo maili do sklepow, hurtowni rowerowych, itp zgodnie z twoja inwencja i z doswiadczenia wiem ze jeden na 30 maili ci ktos odpowie i wtedy moze uzyskasz znizke, ale nie sponsoring

 

czyli albo trenujesz, startujesz i ktos cie zauwazy albo nic :) powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ci co jeżdżą w teamach nie dobierają sobie zawodników

 

Zawodnicy już jeżdżący mają zawsze coś do powiedzenia w kwestii personalnej. Np. w Kellysie wszystkie "transfery" konsultowane są z Mirosławem Bieniaszem. Wiem, gdzie nam do jazdy i jego doświadczenia w tym sporcie :) Ale prawda jest taka, że z pomocą znajomych zawodników można dostać się do drużyny.Oczywiście nie przywożąc ogony na zawodach, tylko mając w miarę sensowne wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, masz rację, ale napisałeś "znajomych", a wątpię żeby ktoś wspierał gościa który się świeżo tu pojawił i nikt go nie zna (; chyba że jest tak dobry, że się nada, ale wtedy raczej wsparcie mu zbędne (;

ot, taki mój punkt widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...