Skocz do zawartości

[8466g] spec s-works by 1415chris


1415chris

Rekomendowane odpowiedzi

Bike-Stacja ?

Jak pisałem w sprawie podkładek czerwonych 0,5mm to powiedzieli, że nie mają i mieć nie będą...to wątpię by mieli zaciski czerwone w dodatku na 34.9mm.

 

Na KCNC.pl też d*** zbita

 

Miskov17 , nie słyszałem o strzelających KCNC Road, może jakieś pojedyncze przypadki...?

 

A co do rogów to przecie ORO jest !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bs ma b ograniczony wybor

i tak dzisiaj rozgladalem sie za: korek (ekspander), podkladki (hollow), juz slawny czerwony zacisk sztycy, kolka przerzutki czerwone 11t (zwykle lub ceramik), srubki do kolek przerzutki, z tego wszystkiego maja tylko rogi ale za to jaka cena :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie rozumiem, mają wszystko tylko nie mają czerwonych 11 zębowych...? Wszystkie możliwe podkładki mają a 0,5cm czerwonych nie mają...to samo rogi ?!

Rozumiem za to że czerwony to chodliwy kolor, ale oni chyba tego nawet nigdy na składzie nie mieli.

Za ceramiki tyle nie dam...

 

Tu masz expanderki - http://fairwheelbikes.com/kcnc-expander-plugs-p-1189.html - pewnie znasz tą stronkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisza ze beda mieli w marcu, na tak dlugo to ja nie przyjezdzam ;)

problem tkwi w obecnym kursie funt/zloty

np rogi w clee £43 w bs £30! i az szkoda ze tylko rogi....

 

ekspander juz kupiony (zamowiony w clee) jak rowniez podkladka (myslalem o takiej):

http://clee-cycles.co.uk/cc/catalog/produc...93e6d553fa3546b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aj boście sie uparli na ten czerwony jakby innego nie było :) moda sie zmienia , patrzcie jakie kolorowe były rowery w latach 90 tych ;)

 

Po to jest wybór w kolorach żeby móc sobie wybrać, a że czerwień jest elitarna to cóż :):P

Dobra koniec spamu, w tym temacie mamy podziwiać rower Chrisa, a nie :wallbash::P

Chris, piękny masz ten rower :P:) ehhe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo.... jak mozesz ta pelna obrecz wozic, to sie przeciez mozna zmeczyc :P

 

http://clee-cycles.co.uk/cc/catalog/produc...93e6d553fa3546b

 

jak widac przy 5mm musisz dodatkowo targac te 2.7g :)

 

zmmieniaj jak najszybciej szkoda zdrowia.... hehehe

 

Wax to sie trzeba bylo troche wczesniej z tym zdradzac, zamawialem to co wyzej 2 dni temu ale chyba dzisiaj cos jeszcze bede bral, w nastepny tydzien jestem w polsce to mysle ze jakies miejsce jeszcze znajde w moim bagazu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris jakbyś brał to bardzo bym Cie prosił żebyś łyknął dla mnie jedną dziurkowaną podkładkę w kolorze czerwonym - wysokość 5mm.

Szkoda że w Clee nie mają zacisków KCNC Road w wersji red... ;)

Byłbym wdzięczny za podkładkę :) niestety nie mam kasy, dlatego poszaleć nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu

 

Co do podkladki jej srednica zew jest nieco wieksza od np podkladek karbonowych jakie mialem do tej pory.

 

Dla zobrazowania: karbonowe chowaly sie pod srednica mostka, kcnc wystaje nieco, w przypadku tych dziurkowanych, otwory moga byc odsloniete (ulamek mm) woda itd.

 

Moj mostek to fsa os99, nie mam suwmiarki zeby dokladnie zmierzyc srednice mostka i podkladki :)

 

Zeby zlikwidowac problem musisz miec szersza zew srednice mostka (szerszy od os99) ;)

 

Albo zwykla podkladka (pelna) to problem nie istnieje tzn wystaje tak samo ale nic nie leci do srodka.

 

a to o co mi chodzi:

20022009319ia8.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo widzisz, dobrze że napisałeś o tym ! ;)

Kaszana że to wystaje, zwłaszcza że mam w planie Syntace'a F99 - wątpie żeby on przykrywał całość. Trochę lipa z tą wodą...zwłaszcza że ja lubie jeździć w mokrym...:P

 

Jak jeszcze nie zamówiłeś, to weź te pełne - w sensie nie dziurkowane - czerwone - 5mm. Jak się rozliczymy ?

A jak zamówiłeś to nic :), sorry za trucie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na hamulcach i manetkach okolo 140-150g albo duzo mniej, bo poraz kolejny dowiaduje sie ze hample beda pozniej niz zakladano, mialy byc na poczatku lutego, potem marzec a teraz jest juz mowa o kwietniu.

I nie wiem czy nie bede musial zmienic zdania i rozgladnac sie za czyms innym bo 2 miesiace bez hampli (czytaj bez roweru) to troche za dlugo.

 

Jak zmienie opony (rockety juz czekaja w ojczyznie) i jak mi sie uda je wcisnac bez detek :) to waga powinna zejsc ok 550g. Teraz z tylu mam panaracer xc tubless ok 780g :P

 

Plus nazwijmy to bizuteria, wynik finalny (tego etapu) to w granicach 9400g.

 

Predzej czy pozniej (chyba w tym roku) na warsztat pojdzie amor. Tutaj min 150g jak pozostane z foxem co nie jest takie oczywiste (moze ponad 200g?)

 

I zaczekam az nowe slr zacznal sie pojawiac w jakis akceptowalnych cenach - tutaj jakies 200g.

 

Ponizej 9000? Nie jest to bynajmniej moj cel ;)

 

@Wax jeszcze nie, tez biore ta zwykla jakos przeboleje te extra 2.7g :P

 

co do rozliczenia to moj gg11265611

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...