Skocz do zawartości

Masa Krytyczna


daro24

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie, dużo ludzi zarzuca mi że się źle ubrałem, że niby nie pasuje do otoczenia, że w jeansach. Ale przynajmniej zwykli ludzie będą wiedzieli że na masę nie przyjeżdżają tylko sami PRO i wtedy się może skuszą. Po za tym się spieszyłem gdzieś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeździłeś kiedyś na szosie po takiej drodze, albo na swojej Meridzie? Ja swoim Basicem wyciągnąłem na prostej drodze w Rachowicach (warto pochwalić) 52 km/h, bo asfalt był prosty, ładnie ubity i wbrew pozorom moje koło MTB nie miało dużych oporów w toczeniu się. Wadą takich dróg jest deszcz - jak mokro to się można nieźle przejechać :P Szutry się strasznie kurzą, ale i tak po 2h jazdy każdy jest brudny.

 

 

ja takze na mtb na drodze z szałszy do kamienca,60km/h i naped był juz zbyt wolny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wszystko fanie chłopaki tylko kilka uwag :( :

 

- brakowało "mocy", tzn. osoby, która by to wszystko pewnie poprowadziła. Ludzie byli zdezorientowani, nie wiedzieli co się dzieje, kiedy startujemy co robimy itp. Takie trochę"mięcho" jadące jeden za drugim :) Ale i tak jak na pierwszy raz chyba nie ma co narzekać :)

- nast. koniecznie trzeba dorobić ulotki. Wielu przechodniów pytało co, jak i dlaczego. Ulotka byłaby bardzo pomocna :( Ulotki mogą być malutkie. 4 na jednej kartce a4 a potem masowe xero. Jak coś to chętnie się dorzucę.

- trasa ... a może poprowadzić trasę przez główne ulice Gliwic a potem do Zabrza? 2 miasta, więcej głównych ulic, więcej rowerzystów. Ale Chorzowska i Wolności to chyba w znacznej części jednopasmówki (nie wiem dokładnie bo bardzo rzadko tamtędy jeżdżę) więc kierowcy ze złości zaczęliby sie bawić w carmagedon'a ...

 

Tak czy siak najważniejszy dla mnie był uśmiech niektórych kierowców, przechodniów oraz samych uczestników masy :) Podziwiam 2 twardzieli na jednokołowcach, którzy przebierali nogami jak szaleni a nawet się nie spocili :)

 

Masa udana:) Do zobaczenia za miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda na nastepnej masie pojawią sie osoby które bedą zabezpieczać z obu stron peleton po długości . No traska odbiegła troszke od mapy ale i tak byli zadowoleni. Bardzo sie cieszymy że było nas aż tak dużo! ponad 150rowerzystów, osobiście dziękuje za udział i pomoc NAX(OWI) i GAREMU. Zachęcam jednak do zaopatrzenia sie w takie trąbki które są bardzo głośne .BARDZO DZIĘKUJE rowerzystom za przybycie z Tarnowskich gór , Zabrza , Chorzowa, Katowic i innych miast odległych od GLIWIC . Doszły nas słuchy że uczestnicy są zainteresowani koszulkami z logo masy.... jednaki ten temat rozwiniemy w krótce na naszej stronie www.m-k.org.pl jeszcze raz serdecznie dziękuję i zapraszam na następną masę pozdrawiam daro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wszystkim za tak liczne przybycie !! W najśmielszych oczekiwaniach nie spodziewaliśmy się takiej frekwencji !! 160 osób !!

 

To była pierwsza masa, było trochę niedociągnięć, postaramy się poprawić. Na następnej masie będzie megafon, jedna osoba będzie napędzała tą imprezkę, informowała itp B)

 

ogólnie myślę, że nie było źle. Jeszcze raz dziękuje WSZYSTKIM !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie to wyglądało wczoraj, jedynie jak co moje uwagi, trzeba jakoś bardziej ogarnąć ludzi bo nie którzy po chodnikach jeździli albo cała szerokością ulicy no i tak jak pisał "bros" przydałby się ulotki (żeby nie było ekologiczne ulotki z papieru tylko ;)) bo nie którzy dopytywali się o co biega a wytłumaczyć w 5s się nie da. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...