Skocz do zawartości

[opony] schwalbe Rocket Ron


lukashs

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

powiem tak : opony sa kozackie :) przejechane juz jakies 500 km i zero gumy ( detki schalbe xxlight )

dzis wieczorem posmigalem po sniegu i jak dla mnie bomba :D

super sie trzymaja gorne klocki zawsze sa ponad zebranym sniegiem miedzy bieznikiem i daje to dobra przyczepnosc

nie sprawdzalem jeszcze w warunkach suchej szosy ale mysle ze beda wymiatac ... !

dokladne wymiary sa na stronce schwalbe w odpowiedniej zakladce jak dobrze pamietam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćby tutaj:

http://www.allegro.pl/item523919483_nowosc..._evo_2009r.html

 

Z niecierpliwością czekam na dalsze testy, szczególnie na twardej nawierzchni i w terenie. Bo w śniegu to niezbyt miarodajne ;)

 

Pozdrawiam

 

P.S.Fifi, masz jakieś doświadczenia z panem od rocket Ronów po 15 ojro? bo jakoś mi się nie widzi wysyłać ponad 100 zł, dając im na drogę dobre słowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@1415Chris Tak trochę poza tematem. Ja już dawno zauważyłem, że co jak co, ale części stricte rowerowe w Polsce są po prostu tanie. Zajrzyjcie sobie do Amerykańskich, kanadyjskich czy Brytyjskich sklepów.

 

Prosty przykład. W najbardziej Polskim Brytyjskim sklepie, Chainreactiocycles, deore xt shadow kosztuje 212 zł(i to z 20% rabatem)+przesyłka. Ja wczoraj kupiłem za 140 zł i przesyłka w cenie ;)

 

Za to ceny rowerów, ciuchów i ogólnie akcesoriów w Polandii są wyższe.

 

Fifi, ja będę domagał się wystawienia aukcji, już tą prowizję mu nawet opłacę. Ew. jak tobie przyjdą, to ja zamówię :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze macie namiary na jakiegos pana kazia, ktory ma dobre uklady z dystrybutorem formuli.... ;)

 

ot cd

 

Kubus18 moze teraz zrobily sie tansze

do tej pory udalo mi sie znalezc 2 rzeczy tansze w pl, lancuch xtr ktory kupilem 1.5 roku temu i teraz te gumy

 

ostatnio sporo wymienialem w moim rowerze, i nie mialbym nic przeciwko temu aby kupowac je w pl a nie w uk czy us, co wiecej zawsze porownywalem ile musialbym zaplacic w pl i za kazdym razem lapalem sie za glowe :)

 

co do shimano ceny w uk poszly w gore ok 20-25% nie wiem jak w pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, widzialem juz to zdjecie ale dla mnie to prawie kazda opona bedzie tak wygladala w porownaniu z gumami ktore ostatnio ujezdzam/lem - panaracer fire xc pro ust ;)

 

cudow nie ma, waga w dol = wytrzymalosc w dol

 

dla mnie to tylko (miejmy nadzieje ze nie tylko) cwiczenie ile bede mogl zejsc z waga w moim zestawie, nie spodziewam sie ze bede mogl jezdzic na nich dluzej niz na wspomnianych panaracerach, ktore tez potrafilem rozwalic

 

no ale zobaczymy, jestem b ciekawy......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

kto do tej pory kupował rocket rony i waga pokazała ciężar zbliżony do podanego fabrycznie - ma szczęście.

 

moj rocket 2.25 waży zamiast podanych 445 gram - heh, 519....

 

rozmiarowo szerokość 2.25 rr jest taka jak 2.4 mountain kinga.

opona idzie na tył, zobaczymy czy zniesię moje znęcanie się nad nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może to jest wersja na rok 2009, a ta wcześniejsza była na 2008. Ja niestety wybrałem pewniejsze oponki pod względem podatności na przebicia, ale czekam na relacje z uzytkowania, kto wie może w sezonie kupie coś lżejszego niż moje michałki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...