Skocz do zawartości

Canyon


Xanagaz

Rekomendowane odpowiedzi

Co do zlotu - szkoda :)

A co do dziewicy - dobre ;-)

 

Ja mam 4.0 (2010) w tym roku go nie ma do kupienia :)

A co do wysokości roweru bardziej chodziło mi o zeskok na ramę, a nie o glebę.

W każdym bądź razie, napisałem co napisałem i mam czyste sumienie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to już postanowiłem. Metodą eliminacji odpadły Spark i Cube AMS.

Trochę się uszkodziłem to hardtail poszedł na gruntowny serwis, akurat się napęd skończył, i był czas poklikać.

W nowy sezon wkraczam z Nerve XC - 5,6 może 7,0. Zależy co się trafi na outlecie (jeśli się trafi) :icon_confused:

 

W każdym razie outlet ustawiam jako stronę startową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więceeeeeeeeeeej skokuuuuuuuu :-)

Na co... ciężko powiedzieć, ale patrzę na te ramki:

 

Yeti: 575

Commencal: Meta 5.5, Meta 6

Canyon: Nerve AM, Strive

 

Te rowerki/ramki mi chodzą po głowie.

Kolejność nieprzypadkowa :-) przy czym Yeti to raczej marzenie. Goła rama w Hiszpanii kosztuje 7800PLN, w USA 5100PLN. Generalnie masakra, ale czekam na info z innych krajów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zakup tego Canyona nie był potraktowany nałogiem ale rachunkiem księgowym :).

 

Wczoraj wkońcu dotarł do mnie do domku czerwony robak:

 

* Canyon nerve rc F8 85mm

* Fox RP23

* Fox F80 RLC

* Piasty Ringle DirtyFlea+obręcz DT X455

* Manetki i przerzutki X9

* Hample Formula Oro K24 na matchmakerach

* Korba ramiona XT FC-M760+blaty od ostatniego modelu

* Kokpit i sztyca Syntace - kierownica Duraflite prosta, most F139, sztyca P6

* Błotniki SKS i odblaski na kołach :)

 

Osoby zainteresowane sesją zdjęciową zapraszam na Zlot :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tą ramę RC :) ale chyba już jej nie robią..

 

Ostatnio na Trophy zaparkowałem swojego Canyona pod biurem zawodów. Wychodzę po formalnościach, a kumpel się śmieje i pokazuje pod ścianę.

A tam dwa takie same białe Canyony. Gość nawet miał moje obręcze ZTR (niestandardowe)! Mimo wszystko mój ładniejszy od duńskiego ;)

 

Tyle co przez te 4 dni zawodów naoglądałem sie Canyonów to bajka :) O wiele bardziej popularna marka na zachodzie niż u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Muszę wylać swoje żale n/t obsługi klienta na canyon.com

 

Wiem, że wielu z Was było zadowolonych z obsługi jaką zostaliście uraczenie dokonując u nich zakupów. U mnie jednak sprawa wygląda tragicznie.

Początkiem maja kupiłem na ich stronie hak do mojej ramy. Na ich stronie hak był oznaczony statusem "dostępny". Następnego dnia, po otrzymaniu Fa wpłaciłem należność na ich konto. Potwierdzenie, że należność otrzymali dostałem. Po dwóch tyg. wysłałem do nich zapytanie, czy przesyłka została już wysłana? Z odpowiedzi dowiedziałem się, że haka nie ma i będzie dostępny końcem czerwca, wtedy też przesyłka zostanie do mnie wysłana. Ok, wkurzony napisałem, że jestem zawiedziony, ale czekałem na wysyłkę. Końcem czerwca sprawdziłem na ich stronie status dostępności haka - dostępny. Wysłałem im tydzień temu zapytanie, czy przesyłka została wysłana i nadmieniłem też, że za tak długi okres oczekiwania powinienem dostać co najmniej dwa haki. W odpowiedzi uzyskałem przeprosiny i zapowiedz, że paczka zostanie wysłana i że do zamówienia dołożą kolejny hak. Ok, ale znowu cisza i po dwóch dniach pytam: kiedy dokładnie przesyłka zostanie wysłana? Ich odpowiedz: "We are going to send you the hanger immediately." I byłoby ok, ale dziś dostałem maila z fakturą dopłaty za kolejny hak!!! No szlag mnie trafia. Już dwa miesiące rower stoi! Na maratonach ścigam się rowerem treningowym. W najgorszych scenariuszach nie myślałem, że w Ustroniu znowu przyjdzie mi się ścigać na treningówce.

Tyle moich żalów. Ramy mają fajne, ale obsługa klienta do bani:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziękuję za chęć pomocy:) Haka tego potrzebuję na niedzielę na maraton w Ustroniu, więc już "po ptokach";) Tego mojego Canyona używam tylko do ścigania się. Jeśli jednak haka nie otrzymam do końca przyszłego tygodnia, to bardzo chętnie skorzystam z Twojej pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Przymierzam się do kupienia Grand Canyona AL 6.0 lub 7.0 (jeśli trafi się w outlecie).

Mam pytanie co do rozmiaru ramy. Według kalkulatora rozmiar najlepszy to L. Mam 189,5cm wzrostu i 17 lat więc mogę kilka cm urosnąć. Jak myślicie, który rozmiar będzie lepszy? L czy XL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć... ja bym brał L. Na chwilę obecną pasuje. Później, jeśli twoje gabaryty się zmienią, co nie jest pewne, łatwiej by było sprzedać L, niż XL.

Ja tam generalnie wolę coś ciut mniejszego niż za dużego :D

Może poczekasz jeszcze do sierpnia/września, możliwe, że Canyon wypuści 29er'a, byłby jak znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...