Skocz do zawartości

[rower] Iron Horse MKIII Comp


Rekomendowane odpowiedzi

Była rozważana przez chwilę ale nie chcę się zachowywać jak baba, która co 15 minut zmienia koncepcję - zostaje kucyk i już

Słusznie , trzeba objeździc nowe cydo, w końcu jest to mimo wszystko bardzo porządna rama.

 

Generalnie rozbierałem juz Manitacze, włącznie z przekładaniem bebechw i przeróbką tłumika , jednak na przeglądy gwarancyjne wysyłałem do serwisu, ale Minety jeszcze nie ruszałem, na razie chodzi.

Wymiana oleju w tłumiku to nie problem, sam tłumik też nie jest skomplikowany.

Edytowane przez Rulez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to waży 3118 gram w rozmiarze L, z damperem i zaciskiem sztycy .

Rozumiem że jest cięższa niż ramy 17", ale że jest cięższa od 20" Gianta Trance :)

 

Jak myślicie, będzie dobrze działać w kucyku?

Tobo lubi takie egzotyki, niech coś skrobnie.

Edytowane przez Rulez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedeń gość co się udziela w tym temacie napisał o niej :

Fuuuuujjjjjj!!!! To ja Cie wtedy nie znam
:)

 

Nie wiem czy się nie pośpieszyłem z zakupem (chociaż i tak w domu wojna) , bo teraz jest Turner do wyrwania :)

http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?ModelID=49576

 

I Kucyki jeszcze tańsze :

http://www.chainreactioncycles.com/Brands.aspx?BrandID=1129&PartnerID=3118

Edytowane przez Rulez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Klaniam,

 

Zatem to oficjalne. Moze mi sie Pan Panie Rulez od dzis przestac klaniac...

 

 

Zrobilem sobie wstepne oszacowanie projektu Sultan i ... dam sobie siana. Nawet po ekonomicznie przyzwoitej taniosci musialbym wypaskudzic prawie 2400£ aby postawic sprzet na kolach ktore nota-bene i tak posiadam.

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rulez, czym Stumpjumper FSR Pro Frame M5 rozni sie od Stumpjumpera FSR Expert 2010? Czy to jest to samo? Wyglada za######iscie, moj ma byc za tydzien w sklepie. Jak zmontujesz caly rower to napisz jak to lata, bo jestem bardzo ciekawy. Za tydzien musze wybrac EX9 czy Stump FSR Expert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Jeremi Przybora powiedział, że kobieta jest najlepszym przyjacielem człowieka, ale to nieprawda ...

Najlepsze jest to , że nie objeździłem tej ramy przed zakupem, a geometria jest nieco nietypowa ;)

Rulez, czym Stumpjumper FSR Pro Frame M5 rozni sie od Stumpjumpera FSR Expert 2010

Rama jest taka sama, nie wiem kiedy poskładam, jeszcze muszę ostatnią jazdę przed rozbiórką na starym zaliczyć , a śniegiem sypnęło ...

 

pzdr.

Edytowane przez Rulez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaniam,

 

Zatem to oficjalne. Moze mi sie Pan Panie Rulez od dzis przestac klaniac...

HAŃBAAA!!! :D

 

Zrobilem sobie wstepne oszacowanie projektu Sultan i ... dam sobie siana. Nawet po ekonomicznie przyzwoitej taniosci musialbym wypaskudzic prawie 2400£ aby postawic sprzet na kolach ktore nota-bene i tak posiadam.

 

Szacunek...

I.

Rama sułtana 1420 funta, amor od naczelnego dilera tanich części (Tobo), koła masz, napędu i hamulca na początek nie potrzebujesz bo i po co - z napędem to se każdy potrafi jeździć.

A za to jaki oryżinal by powstał :D

 

Rulez - całkiem fajnie to wygląda, ciekawym działania foksiastego braina.

Ciut ciężkawa, ale przynajmniej to nie ja będę mieć najcięższą ramkę :)

Edytowane przez Janisław
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciut ciężkawa, ale przynajmniej to nie ja będę mieć najcięższą ramkę

No nie wiem :

Przy okazji - zważyłem kucyka 17". Z nabitymi miskami sterów i Monarchem 3084g

Teraz masz 19", ja ważyłem z zaciskiem sztycy, miski sterów do mojej nie przychodzą :whistling:

 

koła masz

Jeśli już, to ma tylko jedno koło 29" - przednie (jeśli go nie rozbebeszył/ sprzedał).

Edytowane przez Rulez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Klaniam,

 

Ja juz bycmoze sie starzeje oraz to i owo umyka mojej percepcji ale skoro napisalem:

 

Nawet po ekonomicznie przyzwoitej taniosci musialbym wypaskudzic prawie 2400£ aby postawic sprzet na kolach ktore nota-bene i tak posiadam.

 

To sie znaczy ze komus tu dzialania wojenne takze na postrzeganie wplywaja

 

Jeśli już, to ma tylko jedno koło 29" - przednie (jeśli go nie rozbebeszył/ sprzedał).

 

A z reszta co ja sie tu produkuje do jakiegos specjalisty :)

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest, jak się czyta po łebkach :)

Dzisiaj już spokojniej, jak na razie tylko oglądam sprzęcior, czekam na nowe pancerze, i ostatnią traskę na starym, rama nie jest lekka, ale nowy Turner bez dampera (tak rozumiem z opisu) w rozm. LG waży 3,170 kg. :)

Edytowane przez Rulez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...