Skocz do zawartości

[stery] Korek sterów


dawidd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie, trochę głupie, ale ważne :)

 

Dzisiaj rozwalił mi się korek sterów i nie wiem czy kupować nowy, czy można z tym trochę pojeździć i zmienić korek przy najbliższej okazji. Korek wymienię jak najszybciej, ale poszedłbym dzisiaj jeszcze pojeździć, a nie wiem czy to jest bezpieczne bez korka. Na oko raczej nic by się nie stało, ale nie wiem jak jest dokładnie.

Jeżeli to ma znaczenie to jeżdżę Giant'em Rincon 07r. a stery są typu Ahead.

 

Tutaj link do zdjęcia, a na zdjęciu mój korek:

http://images36.fotosik.pl/13/5837f628e963bd09med.jpg

 

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź, Dawid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Miałem delikatne luzy i wg. instrukcji znalezionej w internecie dokręciłem tą śrubę, ale za mocno. Dzisiaj chciałem poluzować, poluzowałem i śruba wyskoczyła-efekt taki jak na fotce. Czyli jak kolega wróci to gdzieś się pojedzie, a jutro kupię ten korek czy tam gwiazdkę.

Obecnie luzu nie ma, tyle że to się zrypało- tak to już jest, że jak ja coś dotknę, to muszę to rozwalić :blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w sklepie, oczywiście na wiele nie liczyłem, bo w tym sklepie to nawet koła nie potrafią wycentrować, a z narzędzi to mają tylko łyżki do opon oraz WD-40 jako smar :D Oczywiście nie posiadali tego ustrojstwa. Tak, więc czeka mnie zakup tego na allegro.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...