Skocz do zawartości

[Twardogóra]


jeson

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam rowerzystów z okolic Twrdogóry chętnych do wspólnych wypadów rowerowych. Znam kilka osób jeżdżących u nas w mieście, ale praca nie pozwala często zebrac całej ekipy. Często jeździmy sam, wtedy gdy mamy czas. Gdyby znalazl sie ktos chetny do wspolnego jezdzenia byloby fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam, ja jestem uniwersalny moge jezdzic po lesie ale raczej ala XCM, nie DH lub po szosie. Mam dwa komplety kolek :P i przekladam zaleznie od tego na co mam ochote. Takze jakby co to na maila : jeson1@tlen.pl, najlepiej z jakims wyprzedzeniem.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Root Admin

ostatnio z dziewczyną zaczęlismy rekreacyjnie jeździć po okolicach. Może ktoś zna ciekawe trasy dookoła Chełstówka i Twardogóry, lekki teren może być, bo na razie ja próbuję przypomnieć sobie, jak się jeździło na rowerze, a małżonka dopiero kupiła rower.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swoimi znajomymi tez do zadnych profi sie nie zaliczamy. Jezdzimy dla przyjemnosci, chociaz czasami dajemy sobie w kosc to jednak bez przesady. A w przypadku wielosobowych wycieczek to juz calkiem rekreacja. Jutro albo pojutrze bedziemy jezdzic ok 16 lub 17. Jesli maja Panstwo checi to zapraszam w imieniu swoim i kolegow/kolezanek. Prosze o kontakt mailowy: jeson1@tlen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...