Skocz do zawartości

[Filmik] kilka tygodni jeżdżenia i krecenia, oto efekt


Kubolt

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjemny, dobry technicznie, chociaż nie ukrywam, że w nawale extremalnych filmików i pewnej ilości "fabularnych" rowerochorrorów itp ginie :down:

A czym nagrywaliście? Kamerka rowerowa, czy kombinacje z komórką, czy coś :)? No po niezłym debiuce i dysponując technologią i już pewnym doświadczeniem możecie zmontować coś naprawdę efektownego ;) Wydaje mi sie, że dobrze by wyglądało ujęcie "z kasku" jazdy po jakimś wąskim singletracku z ostrymi zakrętami w pochyle, ale to tylko tak, bo niestety kamerka zwykle wszystko spłaszcza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kreciliśmy aparatem cyfrowym, do jakości w oryginale nie mam żadnych zastrzezen, jedynie na YT troche sie pogorszyła, ale poprawia sie tez jak sie kliknie "ogladaj w lepszej jakosci" . No i miło, że sie podoba :) Moze kiedys jeszcze cos nakrecimy, ale to był zupelnie spontaniczny pomysł. Zazwyczaj jeżdze z aparatem w kieszonce, wiec jak było jakies fajne miejsce do nagrywania to stawalismy i krecilismy kilka sekund. Pozniej troche sie tego uzbierało i tak powstał filmik :D No i własnie,problemem było to ze na filmiku wszystkie zjazdy i podjazdy są strasznie spłaszczone. W rzeczywistości niektóre zjazdy sa naprawde bardzo strome.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli u nas znajdziemy jakiś wąski singletrack to-jest do przejechania w niecałą minutę i zakrętów ostrych w nim nie ma

To zapraszam Was chłopaki do trójmiasta, tu są single i niezłe góry :P Single może nie dłuższe, niż 2 minuty, zwykle krótsze, ale różne fajne elementy się znajdą, zakręty, stromizny trudne (gleby dają dobre ujęcia z kamerki :D), jazda klifem, jakieś pniaczki do przejechania, wszystko, duże urozmiacienie :thumbsup:

Jak coś, to mogę służć za przewodnika i pokazać miejscówki, traski :)

 

W sumie te single nie muszą być dłuższe, niż minuta, to nie filmik DH...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak zapomniałem o Trójmiescie. Jeździłem troche po TPK w ubiegłym roku, i nad klifem też :D I trasy naprawde fajne :) Ale mysle ze porównywalne z naszymi. A jedziesz na Skandie w Gdansku? Bo można by sie jakos zgadac na objazd trasy i jakaś rundke po najciekawszych miejscach :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe, że porównywalne, ale jak napisałeś, że nie ma zakrętów itp. to sę myślę, co to za diabelskie miejsce, u mnie to można i ekstremalnie pojeździć :thumbsup:

Chciałem jechać, ale teraz biję się z myślami, brakiem kasy, zużytym sprzętem, kiepską formą :) W każdym razie pojeździć można :D Jak pogoda dopisze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...