Skocz do zawartości

[korba] Co wybrać ? LX , XT , FSA V-DRIVE


gtb

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc w wyborze korby , jeźdze w lekkim XC.

Do wyboru mam :

1. Deore LX (FC-M582) / 65 euro

2. Deore XT (FC-M760) / 105 euro

3. FSA V-Drive (model 2007) /85 euro

Która z tych korb byłaby najlepsza i ma najlepszy stosunek jakosć / cena ( przy podanych wyżej cenach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do lekkiego ja bym brał LX. W miarę tania, bardzo sztywna (wg mnie ładniejsza od nowego XT) i zbiera bardzo dobre opinie. Sam używam od dłuższego czasu i polecam.

 

Oczywiście XT i FSA też dadzą radę, ale jak dla mnie w tym przypadku faworytem jest LX :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do lekkiego ja bym brał LX. W miarę tania, bardzo sztywna (wg mnie ładniejsza od nowego XT) i zbiera bardzo dobre opinie. Sam używam od dłuższego czasu i polecam.

 

Oczywiście XT i FSA też dadzą radę, ale jak dla mnie w tym przypadku faworytem jest LX ;)

 

Witam zgadzam sie z przedmowca :D .

Ja osobiscie mam korbe DEORKE 48/36/26 (model '08) i jestem bardzo zadowolony a sam czesto moim krossem "wpadam" do lasu i korba naprawde daje rade.

Wiec zdecydowanie LX jest najlepsza jesli chodzi o stosunek cena/jakosc.

pozdrower :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A ile przesyłka do pl? :P 35 euro=120 pln, a więc znośnie :D

Często bywam w Hamburgu i kupiłem ją w sklepie rowerowym , tak więc 35 euro bez dodatkowych kosztów.

W sklepie zapewniali mnie że ten TRUVATIV jest porównywalny z XT i na pewno lepszy do LX.

Dla mnie przynajmniej ze względów estetycznych wygląda lepiej niż SHIMANO - rzecz gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...