Skocz do zawartości

Źródła wody pitnej na trasie


lesiu13_z

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie znacie miejsca w Krakowie i okolicach gdzie można sobie za darmo bidon napełnić? :)

Ja znam dwa:

- źródełko "Lajkonik" przy pierwszym wyjeździe z bulwarów na zachód od mostu dębnickiego

- zejście na południe z ulicy Tetmajera nieopodal kościoła św. Antoniego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To drugie ujęcia to obok tego Niemieckiego bunkra, imho bardzo dobra woda tylko czasami straszne kolejki ;)

 

-Olszanica, Ul. Jadwigi Majówny, zaraz przy skręcie na ta górę którą prowadzi Bike maraton

-Ojców, zaraz przy Bramie Krakowskiej

-Osiedle Widok, nieopodal Mleczarskiej spółdzielni pracy Widok

-Od Lasu Kmity na czerwonym szlaku rowerowym do Częstochowy jest kilka rzeczek i ujęć

-wszystkie cmentarze :P

 

Jest jeszcze kilka, ale chyba niezdatnych się do picia.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

- źródełko "Lajkonik" przy pierwszym wyjeździe z bulwarów na zachód od mostu dębnickiego

 

Nie ma to jak źródełko na Salwatorze ale tam nieraz trzeba poczekać aż Rdzenni Mieszkańcy Ulicy (czytaj żule) załatwią swoje potrzeby :icon_cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

jest też źródełko w Gromniku zaraz za rondem przy trasie (977)trzeba skręcić w lewo jakieś 200m i koło betoniarni znowu w lewo jakieś 200m i już. (źródło nazywa się Agata)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest też źródełko w Gromniku zaraz za rondem przy trasie (977)trzeba skręcić w lewo jakieś 200m i koło betoniarni znowu w lewo jakieś 200m i już. (źródło nazywa się Agata)..

 

Troszkę się tu wygłupiłem bo to jednak za daleko sorki myślałem że chodzi o Małopolskę :wallbash: Następnym razem będę czytał z większym zrozumieniem :icon_redface:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...