Skocz do zawartości

[rower] mondraker factor - opinie


Filus

Rekomendowane odpowiedzi

Siema :unsure:

 

 

Mam zamiar kupić sobie nowy sprzęt :( , mam do wydania mniej, więcej 5 tys zł zastanawiałem sie nad Mondraker Factor. Co sądzicie na temat tego sprzętu? Czy może macie inne propozycje?? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się , że robi te ramy jedna fabryka > zobacz poison

te jak i wiele innych - to wyrób Tajwański, standardowe elementy CNC czy profile rurek, ale to normalne , ważna jest jakość wykonania i konstrukcja zawieszenia.

Jeśli chodzi o podobieństwo to Poison jest identyczny ze Słowackim Rockmachine , a z Mondrakerem ma podobne elementy. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można brać, na pewno nie odbiega od innych fulli z Horst Link z podobną konstrukcją zawieszenia - każdy rower z tym systemem działa podobnie (dodatkowo ma niski przekrok, a to duży plus) , reszta to sprawa gustu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy patrzę na te Mondraker-y, odrazu nasuwa mi się skojarzenie z chińskim przemysłem motoryzacyjnym :thanks: Te rowery to mniej lub bardziej wierne kopie innych (czyt: lepszych) producentów.. np: http://www.bikestocks.es/b2c/index.php?pag...ref=playerair08 kopia Specialized Pitch: http://www.bikeradar.com/gear/category/bik...ch-pro-08-28147 :icon_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm co do Mondrakera to na pewno jest cholernie estetycznie wykonany. Nie przypomina taiwanskiej masówki. Ceny w całej UE bardzo zbliżone. Dziwi troche że nieznana marka wskakuje w polsce z takimi cenami, kariery tym nie zrobią.

Przy tych cenach możesz złożyć naprawde fajny rowerek z lepszym osprzętem niż Factor nad którym się zastanawiasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...