Skocz do zawartości

[pedały] jakie wybrać do xc - platformowe do 60 zł


kapo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Muszę zakupić nowe pedały, lecz nie wiem za bardzo jakie wybrać... już poczytałem dużo opinni na temat pedałów dobrych do jazdy xc, głównie jeżdżę po trasach i ścieżkach (pola, lasy) jakie Waszym zdaniem będą się nadawać do ok 60 zł, platformowe czy inne i podać model pedałów jakie polecacie mi do tej jazdy :D zastanawiałem się nad NS PANCAKE co sądzicie? czy inne do tej jazdy. Proszę o pomoc.

Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do xc to zdecydowanie polecam przesiadkę na spd. Dobre pedały (shimano m520) kupisz już za nieco ponad 60zł, ale dochodzi jeszcze koszt butów (od ~150 w górę). Polecam lekturę forum na temat spd.

 

BTW w autokorekcie forum jest jakiś błąd, gdy napiszę "lekt u rę" to po zatwierdzeniu posta automatycznie zmienia na ó :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrobił tak samo. Dokładnie to zrobiłem. Na razie kup tanie platformowe za 25zł a potem zbieraj na spd. Kupowanie paltformowych za 60zł jest bez sensu jeśli masz zamiar przesiąść sie na spd, chyba, że nie chcesz kupować spdków :)

 

 

pozdrorower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...