Skocz do zawartości

Mniejszościowy KLUB użytkowników GT !


Lukaszeczek

Rekomendowane odpowiedzi

... nei rozumie w Polsce mody na USA ... dla mnie to paranoja.... wzorować sie na panstwie gdzie wiekszosc ludzi to debile ...

 

no niestety, nie mogę pozostawić tego bez komentarza. I nie bedzie to OT bo temat dotyczy w dużym uproszczeniu "wyższości sprzętu rowerowego z kraju X nad sprzętem rowerowym pochodzącym z kraju Y" jak rozumiem.

Oto Blue, mający lat 19 wie, że w kraju mającym prawie 300 mln mieszkańców "większość to debile". Brawo, brawo, brawo. Ciekawe jakie masz poglądy na tematy dotyczące ludzi innych ras, Żydów, homoseksualistów ... myślę, że jak wielu Polaków, ciasne i oparte na stereotypach. To m.in. dlatego żyjemy w naszym "polskim piekiełku" i przez takie opinie jesteśmy postrzegani w świecie tak a nie inaczej. Właściwie w tym wieku to chyba nie wypada wstawiać takich bzdetów na forum, które czyta sporo poważnych ludzi i jeszcze jawnie się ośmieszać.

Jak rozumiem, nie powinno się mówić, że "amerykańskie jest ok" tylko "polskie jest równie dobre" NIe chciałbym, aby ktoś pomyslał, że jestem amerykanofilem albo nie podoba mi sie kraj w którym mieszkam, ale USA są, czy tego ktoś chce czy nie, potentatem w wiekszości dziedzin. To, że przecięntny licealista wie więcej niż uczeń amerykańskiej high school o niczym sie świadczy skoro i tak nie będzie mógł tej wiedzy spożytkować w przyszłości. Możliwości często kończą się zanim się zaczynają. A szkoda Blue, bo mógłbyś udowodnić, że należysz do ludzi inteligentnych. Myślę, że jak kiedyś więcej czasu będziesz musiał poświęcić na pracę a nie na jeżdżeniu na rowerze to zrozumiesz jak powinno być a jak nie jest i wtedy zobaczysz, że np w USA jest lepiej i proporcje w obliczaniu "odsetka debili" ulegną zmianie. Może nawet staniesz w kolejce po wizę ... :P

Zgadzam się z Blue... Cudze chwalimy, swego nie cenimy - a warto docenić, bo jest czym się chwalić :P ::smile::

Ecia, wszyscy jesteśmy patriotami ale, za przeproszeniem, "w gębie". Ale jak co do czego to kupujemy wszystko "co z zachodu". Możesz podać kilka przykadów tego czym mamy się chwalic? Kilka przychodzi mi do głowy ale żeby było ich bardzo wiele to nie powiem...

 

I post nie bedzie OT bo powiem, że "AMERYKAŃSKIE ROWERY DOBRE SĄ A MOŻE NAWET NAJLEPSZE" :grin: GT RULEZZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, muszę się zgodzić z SirDel'em - aczkolwiek nie do końca. Nie wiem jacy są ludzie USA - ludzie jak ludzie - jedno co pewne, to odsetek ludzi otyłych jest najwyższy w USA i to możemy powiedzieć na pewno :grin: . Czy głąby... heh, rozumiem, co Blue miał na myśli, ale typ tropem to wszyscy Polacy to złodzieje.

A że USA stać na najlepszych naukowców, więc własnie stamtąd pochodzą najlepsze technologie, Taaa, niby jest jeszcze Japonia, ale to jednak USA ma palmę pierwszeństwa w wielu technologiach.

A w czym lepszy amerykański producent GT od polskiego, np. Korssa - różnica jak między Jeep'em a Tarpanem :P.

Absolutnie nie agituję zachodnich technologii, ale do cholery nie róbcie z nas zdrajców, że kupujemy rowery z USA, toż to paranoja. Panuje wolny rynek i można kupowac co się chce. Dla mnie GT był lepszy od Authora, Gianta, i taki kupiłem. Taki mi się podobałi taki mam. :twisted:

 

A, Blue - wolisz Polskę... Świetnie, ja też - ale żeby żyć, trzeba dać ludziom żyć - Polska, a dokładnie jej rząd nie daje żyć ludziom. Dlatego opuściłem ten tonący statek - może to i wredne z mojej strony, bo Polska jest pięknym krajem o bogatej historii, i jestem dumny, ze jestem Polakiem - ale miałem dość zarabiania na pijaków, nierobów i rząd - chociaż to jedno i to samo. Poza tym widziałem, jak wyzyskuje się ludzi i po prostu się z tym nie godziłem. Jest wiele aspektów, dlaczego ludzie "uciekają" z Polski - i uwierz mi, nie tylko o kasę chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ecia napisał/a:

Zgadzam się z Blue... Cudze chwalimy, swego nie cenimy - a warto docenić, bo jest czym się chwalić    

 

Ecia, wszyscy jesteśmy patriotami ale, za przeproszeniem, "w gębie". Ale jak co do czego to kupujemy wszystko "co z zachodu". Możesz podać kilka przykadów tego czym mamy się chwalic?

 

Badaniami dotyczącymi ilorazu inteligencji przeciętnego obywatela. Wg danych statystycznych (opracowywanych przez Mensę) Środkowa Europa wyprzedza Zachód o dobrych kilka punktów, a Amerykę o kilka kolejnych... a to jest naprawdę dużo... Liczbami nie sypnę (przynajmniej nie publicznie - nie wypada :P ) - ale Polacy w tym rankingu są bardzo wysoko, faktycznie mamy się czym chwalić ::smile:: .

Ameryka piękny kraj - ale mieszkać to ja bym tam nie chciała :roll: ...

Pozdrówko i koniec OT z mojej strony :-) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu? :D Bo firma dobra, a jak go kupowalem to i tka nie znalem zadnej dobrej firmy polskiej. Pozatym zadna PL firma nie ma takiego doswiadczenia jak Giant ... kross dopiero zaczyna robic jako takie rowery, unibike juz pokazal pazurki, ale jednak jeszcze jest mało opinii o nim... za kilka[3-5 lat] moze sie zdecyduje na jakieogos polskiego bike[najprawdopodobniej dla dziewczyny jakis unbike evo ;p chyba ze bedzie cos innego na promocji np z garego bo ma lepsza geometrie],ale kota w worku naprawde nie lubie kupowac :P. Pozatym to ze w polsce jest lepiej to nie chodzi chyba o to ze musze kupowac tylko polskie produkty? Chodzi mi tylko o to ze model Polski na wroz USA to durnota... jak widze jak sie dziciaki robią na "niga" to mnie cie łapy załamują,ale ok ich styl.

 

"Myślę, że jak kiedyś więcej czasu będziesz musiał poświęcić na pracę a nie na jeżdżeniu na rowerze"

Prawda jest taka ze na rowerze jezdze malo, a wiekszosc czasu poswiecam na prace/dziewczyne. ALe ok nie znasz mnie to nie winie Cie :P. Twoja opinia jest ok, ale dla mnie moda na USA to paranoja. O wize owszem i moze bede sie starał jednak TYLKO ze wzgledow finansowych! TYLKO!

 

PS. Jezszcze jedno- ja nie napisalem, ze nalezy kupowac produkty POLSKIE! Ja napisalem tylkoz e moda na produkty z USA to idiotyzm[dla mnie!]. To jest 4um wyrazac swoja opinie moge przeciez nie godzi ona chyba w nikogo... jezeli tak to przepraszam. Przyczepilem sie tylko do jakiegos sformułowania że ktos lubi produkty z USA czy cos ala to :P. A co do inteligencji... przyklad? Glupi amerykanski Ipod shuffle sprzedaje sie tak ze chyba afair 60% ludzi z usa ktorzy maja playera ma ten odtwarzacz. A ten player kosztuje tyle co inne lepsze[z wyswietlazem i bajerami, z lepsza jakoscia dzwieki[sprawdzone] i wogole. Wiele razy czytalem o tym czego najwiecej sprzedaje sie w USA i czesto jest to wmysl zasady "jedzmy gówno, milony much nie mogą się mylić". Nie mowie ze produkty z USA są złe, tylko ze ta moda na USA mnie wnerwia.

 

[ Dodano: 2005-07-14, 12:21 ]

ps2. A z USA moze nawet bede sprowadzal kiedys rower. Ja mowie tylko o MODZIE NA USA! A nie o tym ze macie rower z USA to jestescie " .... " choc widze ze tak to odebraliscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisalem tylkoz e moda na produkty z USA to idiotyzm[dla mnie!].

 

Ale ja nie kupiłem roweru z USA dlatego że akurat teraz jest moda na rowery zza oceanu... :wink:

 

Bardzo mi leży gometria Avalanche, fajnie mi się na nim jeździ

Podoba mi się wizualnie :-D

Oraz nie ukrywam :arrow: był przeceniony :wink:

 

Lubię GT tak jak Ty lubisz Giant i już, a tą modę mam szerze w ... :P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siem poświęciłem, i zrobiłem listę :grin:

 

1. bikergonia,

2. DUBI,

3. Jareczek,

4. KAZUMI,

5. Lukaszeczek,

6. pan_Nikt,

7. Priescik,

8. SirDel,

9. WaR_Mach!nE,

10. Wojtek,

11. Zbyszek vel Rycerz Eci,

 

Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem - jeśli tak sie zdarzyło, bardzo przepraszam i proszę o uzupełnienie listy. Dziękuję za uwagę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siem poświęciłem, i zrobiłem listę :grin:  

 

1. bikergonia,

2. DUBI,

3. Jareczek,

4. KAZUMI,

5. Lukaszeczek,

6. pan_Nikt,

7. Priescik,

8. SirDel,

9. WaR_Mach!nE,

10. Wojtek,

11. Zbyszek vel Rycerz Eci,

 

Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem - jeśli tak sie zdarzyło, bardzo przepraszam i proszę o uzupełnienie listy. Dziękuję za uwagę ;)

 

Ja moge byc co najwyzje czlonkiem honorowym, bo niestety( a moze i stety :D ) nie jestem posiadaczem GT :-P Za to mam cos innego z koncernu Pacifica Cycles, czyli Mongoose'a :) A zagladam tu bo fajna atmosfera jest :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... mam cos innego z koncernu Pacifica Cycles, czyli Mongoose'a :D A zagladam tu bo fajna atmosfera jest  :-D

 

toż to kuzyn nasz :D witamy w klubie. Posiadaczy Schwinnów chyba też można by przygarnąć ... jak myślicie?

No i fajnie, że wiadomo ile nas jest w klubie - Łukaszeczek, dobry pomysł z tą listą no i Ecia, pomysł zlotu też fajny :P

 

jest GiT :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...