Skocz do zawartości

Mniejszościowy KLUB użytkowników GT !


Lukaszeczek

Rekomendowane odpowiedzi

Kazumi, zarzuć fotki tych rękawiczek GT co to je masz, łoki?

A oto i one 8)

Obrazek

 

cheers man! fajne, proste do bólu, ale widać, że się kupy trzymają. Ja mam jakieś z wstawkami z lycry od n lat i nadal żyją, ale najwyższa pora je zmienić, a takie GT t byłby bajer na maksa :) Kurde, na stronie amerykańskiej mają sklep z rzeczami GT, a zwlaszcza to mi się podoba :grin: Kurde, 10 baksów mógłbym dać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy w naszym, jakże przyjaznym i wspaniałym, klubie miłośników GT  

A naszą zaletą jest skromność :mrgreen:

 

Ninniejszym oficjalnie dopisuję na listę klubowiczów Mojego Rycerza  z GT Tequestą 1998. Na forum zarejestrowany jako Zbyszek.  

Fotki niebawem  ...  

Pozdrówko klubowe  !

Witamy witamy :!: :!: :!: Gdzie jest orkiestra, czerwony dywan, dzieci sypiące kwiatki.... :?: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem okazje jechac kilka km na kole jakiemus rowerzyscie na GT (niestety nie wiem co to za rama byla) i dokladnie obejrzalem od tylu jak to wyglada :D XTR i Bomber pasuje do GT jak ulal, tempo z jakim jechal ten "kolega" zreszta tez (38 - 39 km/h po szosie na plaskim). Musze obiektywnie przyznac, ze czarny avalanche jest PIĘKNY ! Szkoda, ze Lukaszeczek masz troche klopotow z maszyna ;)

 

pozdrowko wszystkim klubowiczom GT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Kazumi to potwierdzi, ale taki czarny mat, na żywca wygląda jeszcze lepiej

Potwierdzam wygląda naprawde zniewaajaco że sietak wyrarze :mrgreen: Tylko najpierw trzeba go odczyścić :D Czarny mat jest mało cikawy dla złodzieji, mało sie rzuca w oczy i bardzo szybako sie brudzi i wtedy wygląda paskudnie i przesto rower staje sie mało atrakcyjny ale jeździ się tak samo ;)

GT pomalowany a czarny mat jest bogaty w swojej prostocie :)

Widze że zaczyna się jaaś mania / epidemia na GT (czarne) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz co Kazumi, a ja nie stwierdzam, żeby mój rowerek tak jakoś strasznie się brudził. Może bardziej kurz widać, ale na matowym to nie przeszkadza. No i że brudny, to widać, jak którąś część czym dotkniesz ;) - a tak, jedna, cała, piękna czarność :)

A co do kolorku, jest moim zdaniem mało atrakcyjny dla złodziei, dla których im bardziej się coś świeci, tym lepsze. A tu takie bele co. Ale dla mnie ta "nieatrakcyjność" koloru jest zaiaszcza - szkoda tylko, że amorek nie ma czarnych golenii jak ten z Avalanche 2.0 z tarczami - eh, to by dopiero była czerń... chociaż jakby czarnym chromem pociągnąć, więcej jak 50pln nie powinno kosztować, a efekt kosmiczny... chociaż mi się jeszcze ten kolorek roweru podoba (konfiguracja roweru jeszcze bardziej;))- na nim to dopiero każdy odcisk palca, smaru i czego tam widać jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy nowe osoby w Klubie ;)

 

Dzisiaj zmieniłem w rowerku oponę ze starego Maxxisa, który kilka dni temu zaliczył 20cm rozdarcie z boku na Continental Survival Pro 2,3(promocja w cykloturze, przecena ze 130 na 54 zł :) ). Mam nadzieję, że będzie się dobrze sprawowała.

 

Pozdrowienia dla wszystkich Klubowiczów :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sobei dziś posmigałem na trakach 4300 i 4800 (chyba). I doszedłem do wniosku ze na moim GT jeździ sie o wiele lepiej :grin:

A tak w ogóle dziś już chyba ostatecznie zakończyłem sprawe z hakiem ramy. Wyregulowałem obie przerzutki ale i tak z tłu jeszcze coś szwankuje ale to już wina przerzutki :-( 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Tez bym swojej ramki na zadna inna nie zamienil, ale mi sie strasznie Avalanche (czarny i tylko czarny!) spodobal a to juz bardzo niedobry znak :-D

 

Xsystoff, A ja ponad rok temu pszesiadłem się z Meridy Matts Cruise, ale 5.5 (geometria chyba ta sama) i ciekawi mnie czy nie zawadzasz pedałami przy mocniejszym pochyleniu się w skręcie. W tej ramie suport jest obniżony o jakieś 35-40 mm w porównaniu do typoweej geometrii mtb - dla mnie przekreśla to możliwość agresywniejszej jazdy.

No ale, żeby nie był to post rodem z klubu Merida to powiem, że kierunek obierasz bardzo dobry :D i stanowczo powinieneś spróbować GT - geometria Avalanche'a jest świetna. Jest to typowy "sprzet wielozadaniowy" :D

 

No i na koniec coś dla fanów marki (foty znalezione w necie - mam nadzieje, że nikt mnie nie poda do sądu o naruszenie praw autorskich - no ale to co robię nie służy celom komercyjnym) :D

 

Cargo6.jpg

a tutaj reszta

FOTO1

FOTO2

FOTO3

FOTO4

 

Pozdro dla wszystkich Miłośników GT :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...