Skocz do zawartości

[wrocław]rowery cube


justgirl

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Moze ktos ma jeszcze nowinki na temat dostepnosci rowerow cube we Wroclawiu, albo chociaz w okolicach? Obdzwonilem Harfe, Ski-team oraz kilka pobliskich sklepow i wszedzie jednoznaczna odpowiedz - nie ma i nie bedzie. A jednak przed zakupem chcialbym sie przymierzyc, dlatego sklepy internetowe raczej odpadaja.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja też własnie poszukuję sklepu, ale mam wybrane modele , a właściwie wszystkie trzy modele Lady z full'i....może jest jakaś dziewczyna na forum, która posiada, alebo ktoś kto by poradził gdzie można wypróbowac taki rower we wrocławiu lub chociaż zamówić w POlsce...

Wiam , że w Ski Team mają resztki, ale akurat we Wrocku nie...a te modele o które pytam nie są dostępne w żadnym Ski Teamie w Polsce...

 

Czekam na wieści i info :thumbsup:

 

Pozdrówki upalne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem CI ze będzie bardzo ciężko znaleźć te modele w Polsce... ba, będzie Ci je nawet ciężko zamówić !

 

Jedyne wyjście to wycieczka do naszych zachodnich sąsiadów... Ja kupiłem swoją ramę w Dreźnie, stały tam wtedy dwa modele WLS STING i chyba PRO.

 

Jak byś była zainteresowana to dam Ci namiary na ten sklep, nawet jeśli czegoś nie mają to bez problemu sprowadzą :icon_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja poproszę ;) MOże sie wybiorę...jak nie znajdę nic co by mi się tu spodobało naszego...Mam nadzieję tylko, że osprzęt tych modeli jest taki jak na ich firmowej stronie, bo weszłąm oczywiście na jakąś polską i różnił się i to ZNACZNIE....wkurza mnie to...

A wyszło Ci taniej niż w Polsce kupno czy poprostu też nie było tej ramki u nas?

 

A może wyjdzie mi taniej kupno przez net z ich strony ? Ale bez sensu kupować w ciemno...:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaje CI namiary:

Bike Point

Plauenscher Ring 4a

01187 Dresden

Tel.: 0351/476 30 05

Fax: 0351/476 30 65

email: info@bikepoint.de

 

Co do osprzętu to na 99% będzie to katalogowy, najlepiej jednak jak zadzwonisz i się upewnisz.

 

Ja kupiłem u nich z takiego względu iż w Polsce nie było takiej możliwości :)

Ale wyszło mnie taniej niż w naszym pięknym kraju, a dodatkowo dostałem w gratisie mostek SYNTACE F139, szytyce THOMSON ELITE i kiere FSA :) wiec oplacalo sie bardzo, nawet to że czekałem 7 miesięcy bo zamawiałem model 2008 ale w listopadzie 2007 ;)

 

Jak byś potrzebowała jakiejś pomocy to pisz śmiało...

 

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na wstępie witam Wszystkich - to mój pierwszy post na tym forum.

Kupowałam ostatnio Cube'a Analoga (nie dla siebie) - jedyna opcja we Wrocławiu to właśnie jak napisał 'maciejtca' sklep na Hallera Koenig Serwis - ale rower trzeba zamówić u nich w ciemno - wpłaca się zaliczkę, mieliśmy czekać 3 dni - zrobiło się z tego ponad miesiąc - problemy z dostawami Cube'ow do Polski - podobno Cube ma problemy z dostawami sprzętu Shimano - tak nam to tłumaczono - także we Wro kupno roweru tej marki to spory problem, właściwie w całej Polsce.

Sama jestem zainteresowana modelem Lady, ale hardtail - nieco szperając po necie oprócz oczywiście przy aktualnym kursie euro ciekawych możliwości kupna z zagranicy, znalazłam kontakt do gościa co może sprowadzić chyba każdy model Cube - w dość krótkim czasie i po niższych cenach - dla przykładu model WLS Access Pro cena w Skiteami 4200, a on zaproponował mi 3700 i jest możliwość podmiany komponentów. Znalazłam go na allegro - wystawia czasem Cube i zapytałam, oto adres e-mail: dh_fun@op.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

ciężko mi jeszcze powiedzieć czy będę u niego brała - planuję zmianę roweru na przyszły sezon tak więc zacznę sie rozglądać i zastanawiać jesienią jakie są możliwości i może jakieś promocje się pojawią...Chciałabym też obejrzeć jakoś na żywo przynajmniej zbliżony model...no ale to tylko nadzieja;) A ty na kiedy planujesz zakup - jeśli przede mną to z chęcią rzuciłabym okiem na Twoje "cacko" gdzieś na trasie:)

Pan z tymi Cube'ami prawdopodobnie ściąga je gdzieś z Niemiec - tam na pewno komponenty są katalogowe więc o to chyba nie trzeba się martwić...No jedynie właśnie z dopasowaniem rozmiaru ramy - mam teraz 16 więc czy wziąć 15 czy 17 Kubka to mały dylemat??:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rzecywiście dogadam się z tym Panem to chyba pojadę zmierzyć ramę. Ale jeli to rozmiar lady to raczej 17 . Wiesz o tyle mam możliwość, ze już wiem w jakiej mi było ok, bo mierzyłam treka fuel ex 5.5 wsd mam wymiary tej ramy i porównałam je sobie z wymiarami - całą geometrią jesli chodzi o cube'a...ale wiesz to niestety tak jest póki nei wsiądziesz to nie zadecydujesz...trochę się boję kupować tak bez siadania..bo nei wiem cyz mi będzie odpowiadał...jesli będzie na takim osprzęcie...cóż jeśli już będę zdecydowana i pewna to chyba pojadę go przymierzyć tam do Krakowa.

Poza tym Asiu możesz sprawdzić jaka ramka na Ciebie będzie dobra za pomocą obliczeń- jest taka opcja na jednej ze stron na forum.

Jednak to do mnie nie przemawia...nie wiem czy będę potrafiła kupić niejako w "półciemno"....

Czyli na jaki model zapatrujesz? MOże udałoby się pojechac razem do tego Pana i wtedy jakieś zniżki jeszcze załatwić jako, ze dwa rowerki byśmy kupowały..?hm?

 

Pozd;)roweru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...model to WLS Access Pro. W takie przeliczarki do rozmiarówki to ja też nie wierze - trzeba siąść i się przejechać. Z decyzją na pewno jeszcze poczekam troche czasu - nie potrzebuję teraz tego roweru - dopiero na kolejny sezon, i wolałabym kupić na raty więc opcja u tego Pana w tym momencie odpada - ale to jeszcze kwestia niezdecydowana i może być różnie...:D Na pewno przez jesień, zimę chcę się rozejrzeć czy jakieś obniżki się nie pojawią - jak nie to jakoś będę decydowała jak i gdzie kupować. Wydaje mi się, że ty szybciej potrzebujesz rowerek więc możemy czasowo się nie zgrać.

Ile masz wzrostu? Ja jak porównuje wymiary obecnego roweru i Cuba to ciężko wyciągnąć wnioski bo jedne wymiary są w Kubku dłuższe, a inne krótsze więc takim sposobem można łatwo źle zdecydować...trzeba przymierzyć raczej.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mm... Acces Pro...a tak z ciekawości zapytam dlaczego taki wybór? ;)

U mnie jest tak: już tak długo czekam na rower , ze już bym chciała go mieć...boję się, że potem mogą być problemy z dostaniem modelu co mam upatrzony... :/ U mnie na pewno sprawa kupna się jeszcze przeciągnie ze względu na wiele spraw...

Czyli penie już się dowiadywałaś w sprawie rat u tego Pana? NIe jest to możliwe?

Ja nie porównuje obecnych wymiarów z Kubeczkiem ,bo jeżdżę...można powiedzieć , ze jeździłam na bajku o 4 rozmiary za dużym...:)

Bardziej porównuję z geometrią ramy roweru treka , którego, jak pisałam, mierzyłam w sklepie...mam rozpiskę z katalogu, dodatkowo na stronie Cube jest eypisana tak samo geometria w cm...więc przyblizone wymiary bardzo gdzieniegdzie to tylko 5 cm...w centralnych punktach.

Ale masz rację ...trzeba zmierzyć ...ciekawe czy można by się przejechać...

Ja wierzę w kompatybilnośc tego osprzętu i , że rower jest dobry...Podoba mi się jeszcze Sting ale jest trochę droższy i tu wymiary są już rzeczywiście inne => rura główna jest dłuższa a to ma duze znaczenie..niestety..Za to waga niższa = cena wyższa....

Nie wiem jak to wyjdzie z tym kupnem...nie mam prawka więc będę musiałą poprosić kogoś by mnie tam zawiózł albo sama jechać. Mam nadzieję, że to jakoś wyjdzie po ludzku...

Co do wzrostu to 170cm...

Pozd:)roweru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kontaktowalas sie z chlopakami z BIKE-POINT ?

 

Czesto maja u siebie rowery skladane na ich zamowienie przez CUBE'a, zazwyczaj sa to lepiej wyposazone wersje a na dodatek sprzedaja jako rowery wystawowe, wiec mozna wyrwac taniej cos lepszego :)

 

No i oczywiscie zawsze jest mozliwosc przetestowania rowerku u nich, a tereny sa Boskieeeeeeeeee ;)

 

http://picasaweb.google.com/maciejtca/Drezno

 

pozdrawiam

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...czemu ten model akurat...?bo ma "lekko" damską ramę, a przy wzroście 159cm to ważne:)Poza tym myślę, że dobry sprzęt, dobrze dobrany, ładny wygląd do tego:) - niestety niewiele jakoś znalazłam użytkowiników tego modelu - w Polsce nikogo więc opinii o samym jeżdżeniu i użytkowaniu niewiele, ale sądząc po innych bardziej popularnych modelach Cube zbiera same plusy więc chyba warto zainwestować. Choć nieco teraz kiedy widzę te problemy z dostępnością zaczynam się zastanawiać czy nie zostać przy obecnej marce KTM...obecny rowerek spisuje mi się rewelacyjnie, więc do marki jestem bardzo przekonana...może KTM jakiś wyższy model? Jednak to decyzja na przyszły sezon więc mogę się jeszcze sporo pozastanawiać. Szkoda tylko, że na każdym kroku jeśli chodzi o zakup czegoś porządnego w Polsce pojawiają się zbyt często te same problemy...;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KTMa mam model Ultra Fun - http://www.ktm-bikes.at/2008/pl/detailBike...n&kat=Sport , model z tego roku - kupiłam go jakoś w lutym. Bardzo fajny sprzęcik, choć jak na tle innych modeli KTM dość niewygórowany;) Firmę mogę polecić - żadnych problemów - poza kilkoma "kapciami":), a przejechane już ponad 1500km:) A modeli mają sporo - i we Wro do dostania bez problemu - w 2 sklepach. Choć wizualnie CUBE wypada lepiej...przynajmniej dla mnie;) Jak będziesz coś konkretnego już realizowała daj znać - chętnie popodziwiam:) I kolejne pomysły jak najlepiej zdobyć CUBEa też mile widziane:):)

Pozdrawiam,

Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wierzę w kompatybilnośc tego osprzętu i , że rower jest dobry...Podoba mi się jeszcze Sting ale jest trochę droższy i tu wymiary są już rzeczywiście inne

 

Witam,

szczerze polecam Cuba Sting. Świetny rower, jeżdżę na nim od kwietnia tego roku i nie zamieniłbym na nic innego. Na pewno jednak warto się przymierzyć, u siebie musiałem wymienić mostek.

 

Tora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale cena powala...przynajmniej mnie...;) poza tym sting damski a męski trochę się różnią:)Sting jest leciutki...w ogóle te rowery ach...

Pozd:)roweru wzdychające....

 

 

Masz rację, sprzedalem samochód i kupilem rower :D. Było warto - rozumiem Twoje achy. Powodzenia w doborze.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Gość_marcin_*

Witam ! Jestem w stanie sprowadzić do Polski każdy model roweru Cube . Pracuje w Hollandii w Bike2build .Jest to jeden z większych sklepów rowerowych w tym kraju dobrze zaopatrzony w rowery Cube .

 

http://www.bike2build.nl/

 

Rowery są w dosyć niskich cenach , szczególnie modele z rocznika 08 !

Można już nawet kupić wszystkie modele 09 !

Zainteresowane osoby prosze o kontakt - email : twojpapier@wp.pl

 

:) pozdroo ! dziwne że w Polsce nie ma oficjalnego dystrybutora Cube !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...