Skocz do zawartości

[nocleg]Sopot - znacie jakiś?


Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Pomorzan! :)

Kieruję się do Was z małą prośbą. Czy znacie może jakiś tani nocleg dla 2 osób w Sopocie? Na następny weekend i kilka dni dalej jeszcze. Jak by udało się Wam mnie gdzieś nakierować, był bym wdzięczny.

Pozdrowienia z Kujaw :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze jedyne co mógłbym wam zaproponować to to: http://www.morenka.com.pl/ . Jest to praktycznie w centrum miasta no i w miarę blisko SKM...

Pomysł fajny - chyba najfajniejsza opcja z rowerem,

akademiki nie raz próbowałem, i nigdy nie pozwolono mi zaciągnąć roweru do pokoju, zawsze był na oku Pani z portierni i nic się nigdy złego nie przytrafiło.

są też w Gdańsku jakieś schroniska PTSM, ale z rowerem, chyba najsłabsza opcja.

 

tel. do akademików: http://www.univ.gda.pl/pl/info_dla_stud/?tpl=akademiki_tel

DS7,8,9 są w Sopocie.

 

Jeśli Horizon - to nie koniecznie musicie szukać miejsc w Sopocie, ważne żeby względnie blisko SKM (może być i Gdańsk i Gdynia). SKM jezdzi często, rowery wozicie za free, ado Reja macie z SKM mniej niż 5 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tani to mniej więcej w jakiej cenie? Bo w sopocie cięzko znależć coś poniżej 90 zł za dobe dla 2 osób..... Ewentualnie można by próbować szukać czegoś w gdyni lub gdansku..

Ciężko? Ja byłem już kilka razy i nigdy nie płaciłem więcej niż 35 zł/doba za osobę (nawet w okresie Sylwestrowym) - za normalne warunki - rezerwowane prawie na ostatnią chwilę.

 

Ostatnio nocowałem kilka dni w Sopocie z rowerem - mam gdzieś namiar na tą kwaterę za 35 zł/osobodoba, ale mi gdzieś zaginął. Jak znajdę to prześlę Tobie. W każdym razie ja zawsze szukam nocelgów na http://spanie.pl/ lub http://www.eholiday.pl/

 

Ale najbardziej mi odpowiadają noclegi w Gdyni Orłowo gdyż jest świetna lokalizacja - blisko PKP, SKM, morze, molo, piękny klif i duży supermarket

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś takiego też może się trafić...ale ja osobiście nie znam takich kwater...no i cena jest również uzależniona od tego w ile osób się jedzie :blink:.. Bo równie dobrze mógłbym zaproponować nawet lokalizację o wysokiem standardzie gdzie cena nie przekroczy 50 zł ale musiałoby tam być z 8-10 osób.. ;)

 

No a ta morenka to naprawde myślę że dobry pomysł na wypad z rowerem...nie powinni tam robić problemów. Rowerem zjechać do skm to z jakieś 5 minut. A w połowie drogi jest galreria Manhattan i sporo innych sklepów gdzie można coś kupić....albo bary mleczne gdzie jedzenie naprawde nie jest złe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja za takie ceny nocuję przy 1 lub 2 osobowym, 5 dniowym pobycie.

W sumię patrząc na te wszystkie noclegi z których korzystałem w całej Polsce to cena 35 zł/osobodoba to była jak na razie najwyższa w moim życiu i dotyczy właśnie Trójmiasta. Najtańsze noclegi to miałem w Zakopanym - kilkaset metrów od Krupówek i tylko za 15-18 zł/osobodoba :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trójmiasto jest drogie niestety ;) ... Dla prawdziwych burżujów można zarezerwować apartament w hotelu rezydent za 2500 zł za dobę :blink:;)... No a w zakopcu to fakt...też jak tam byłem to zdziwiłem się że takie tanie noclegi..tym bardziej jak się zacznie z właścicielem targować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uśmiechnę się do Was i mnie przenocujecie :D

w akademikach cisza, a muszę coś taniego znaleźć, bo z świdnicy mam daleko, więc rodzice są nastawieni bardziej na to, że nigdzie nie jadę :D

GZA20, a co ja w tym hotelu robić będę? lodówkę pełną piwa i czekoladek mają, czy jak? (;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W teorii mogłoby się znaleźć miejsce noclegowe, co prawda podłoga, ale zawsze znajdzie się coś miękkiego i śpiwór :D.

Wszystko zależy ile luda (optymalnie jedna osoba, max 2) i na jak długo (może być problem w tygodniu pracy, ale w weekend powinno być ok).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjeżdżajcie w ciemno, coś się znajdzie na pewno. na wszelki wypadek weźcie namiot, w sopocie mamy pole campingowe. albo nawet kilka
Jak Ty traktujesz forumowiczów, już lepiej byś swoją piwnicę zaoferował :D Nie ma co szaleć za Sopotem - jak mówią z Gdyni i Gańska bliziutko, kolejka itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

namierzyliśmy coś (nazwy nie pamiętam) za 30 za noc od łepka, ważne że rowery da się trzymać. będziemy kombinować w poniedziałek z jakimś akademikiem.

mówicie, że w gdyni/gdańsku da sie coś tańszego, normalnego, na rowery +2 osoby znaleźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...