Skocz do zawartości

[ciekawostki ostrokolowe] Interesujace fakty z ostrokolowym zadeciem.


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy to interesujące ale na Konspirace z kamerą na głowie jechał z tego co na foto widać koleś podobny do samego "Mroczka" a może i sam Mroczek jeden z dwóch braci grających w M jak MIłość ale co ja będę tłumaczył jak każdy ogląda to wie :)Mroczek na Konspirace Ma pomarańczowe ostre i możliwe że w następnym odcinku M jak Miłość będzie właśnie kurierem rowerowym...ale to nie potwierdzone info ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.jiro-belt.com/guerriero.htm

zniszczylo mnie tto , znowu bedzie mi sie ten pattern snił po nocach , ostatnio nie moge spac z powodu rzeczy z patternem włoskiej flagi , mam juz owiejke z korkami ITALIANO , ale ten pasek VITTORIA z okazji 2010 Giro de italia mnie zniszczyl doszczetnie. a gdybym taka szytke mial w rowerze to bym sie stasował i spuscil na sciane i to udokumentowal w internecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.jiro-belt.com/guerriero.htm

zniszczylo mnie tto , znowu bedzie mi sie ten pattern snił po nocach , ostatnio nie moge spac z powodu rzeczy z patternem włoskiej flagi , mam juz owiejke z korkami ITALIANO , ale ten pasek VITTORIA z okazji 2010 Giro de italia mnie zniszczyl doszczetnie. a gdybym taka szytke mial w rowerze to bym sie stasował i spuscil na sciane i to udokumentowal w internecie

Z ciekawości napisałem do nich z zapytaniem ile kosztuje...

The limited edition of GIRO d'ITALIA is very a special thing.

The cost is 150euro about 200USD and includes 2 brand new "IL GUERRIERO TIRES" in their original package… notes that remain only 30 pieces worldwide, with this VITTORIA we have had this exclusive; one belt and one bracelet with "IL GUERRIERO " tire.

It’s a product for collectors and I hope you will get it.

 

Today remain available only 18 pieces.

Dziękuję, postoję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...