Skocz do zawartości

[szalone zwierzaki]kłopot bikerów


Rekomendowane odpowiedzi

Hipermarkety Mała miejscwość Żory a na pęczki tego tak samo z stacjami paliw jest .Kiedyś była tylko jedna i ogormne kolejki ateraz co kawałek stacja paliw

A do tego dochądzą jeszcze apteki i kioski ruchu :roll: u mnie na jednej aleji są 4 apteki i z 6 kisokow ruchu poszaleli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Hipermarkety Mała miejscwość Żory a na pęczki tego tak samo z stacjami paliw jest .Kiedyś była tylko jedna i ogormne kolejki ateraz co kawałek stacja paliw

A do tego dochądzą jeszcze apteki i kioski ruchu :roll: u mnie na jednej aleji są 4 apteki i z 6 kisokow ruchu poszaleli.

Przyjedź sobie do centrum Katowic i policz "Żabki" :lol: Co pareset metrób Żabka :) Najlepsze było jak kumpel mi kiedyś mówi że idziemy dobrą drogą, bo pamieta że Żabka stała, a to nie była ta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BikerFG

apropos Katowic, mialem tam przesiadke jak do Zakopca pociagiem jechalem.... jak sie wychodzi z Dworca PKP to jest tam cos na styl molo :))) i zabke tez widzialem i chyba byla zamknieta bo bylem tam w godzinach 5-7 rano :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mnie już ugryzł pies 2x. Pierwszy raz jka miałęm 6 lat jechałm na rowerku i pies sąsiadów przeskoczył przez płot i mnie dziabnoł. Chciał jeszcze drugi raz ale sąsiad zdążył go złapać. Przez 2 tygodnie miałem sonczki w ranie i co trzy dni mi wyciagali i wkłądali nowe :| A Drugi raz bawiałem sie z kuzynem w chowanego miałem moze wtedy 12 lat i pes sie namnie rzucił , nauczony doświadczeniem wystawiłem reke, piesek ja złapał zębami a ja do z ięści w nos. Puścił i uciekł (taki z niego był wilczur) :wink: ręce nic niebyło oprucz siniaka :)

Nieraz mi sie zdarza jak jade przez jakąś wioske a tam wiadomo psy luzem. Już niejednemu psu poprawiłem pyszczek butem i nie raz wymieniłe cechy charakteru właściciela stojącego obok z rękami w kieszeni i się głupio uśmiechając woła "Bobik do noci, choc piesku" :evil: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...