Skocz do zawartości

[serwis] dobry, z kompetentnymi mechanikami


Martinii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Jako były pracownik mogę z czystym sercem polecić Cyklotur na ptasiej. Jeśli chodzi o park narzędziowy jeden z najlepiej, jeśli nie najlepiej wyposażony serwis w Poznaniu. Autoryzowany serwis rock shox i fox.

 

Pzdr.

 

Jaca.

 

Może i serwis ok ale aktualnie wstrzymane przyjmowanie sprzętu do naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś byłby zainteresowany składaniem roweru lub ewentualnym serwisem zapraszam na gg. Od czasu do czasu się takimi pracami dla znajomych zajmuje i jak będę miał czas to mogę się jakiegoś projektu łącznie z konsultacjami/doborem sprzętu podjąć.

 

Pozdrower,

Jaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szczerze polecam użytkownika Dejot !!! Ostatnio złożył mu fulla na bazie ramy Giant Trance X4 2010 (niebawem foty na forum). Bardzo duża wiedza poparta bardzo dużą praktyką !!! Za każdym razem gdy chcę zrobić serwis roweru to uderzam do niego, serwis bardzo dokładny, szybki i w bardzo dobrych cenach !!!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Probowalem sie dowiedziec czegos wiecej na temat serwisu Colexa jako ze sa autoryzowani przez Canonndale, ma ktos z Was doswiadczenie z fachowoscia i kompetencja? mam do konserwacji widelec i rame (sworznie, lozyska), ale czy rzeczywiscie sa fachowi i uczciwi? o ceny nie pytam bo juz wiem jakie.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam chłopaka, który serwisuje na ul. Radowita 9a (niedaleko Warszawskiej) Robi praktycznie od ręki, zna się na rzeczy (choć jest bardzo młody), robi wszystko bardzo tanio.

Już od kilku miesięcy tam jeżdżę i załatwiam mniejsze i większe sprawy. naprawdę gorąco polecam.

Dostępny prawie zawsze, trzeba się po prostu umówić i oddać rower. ;)

 

http://www.serwis-rowerowy.eu/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...