Skocz do zawartości

[opony] Którą wybrać?


susi33

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad kupnem opony na tylne koło jednak nie wiem na którą się zdecydować. Zależy mi w miarę na oponie uniwersalnej na której będę mógł i pojeździć trochę po murkach jak i żeby się wgryzała w ściółkę leśną. Mam trzy typy jednak nie wiem na który z nich się zdecydować. Highroller, lopes bling bling, minion? W sumie opony są z podobnej gumy i mają drut. W grę wchodzi rozmiar 2.35. Różnią się one tylko bieżnikiem. Myślę że lopes bling bling byłby najuniwersalniejszy, jednakże mogę się mylić. Co polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boje się że mi w ramę nie wejdzie. Oryginalny bontrager był 2.4 i wszystko było jak talala. Potem włożyłem schwalbe space która niby jest 2,35 jednak przy pompowaniu opona się rozciaga i ociera, jak spuszcze powietrza troche to juz nie ociera. Moim zdaniem nie jest ona drutowana i to dlatego. Czy w przypadku tej opony tez nie bedzie sie rozciagac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się złożyło że akurat mam schwalbe space 2,35 (zwijana) i highrollera 2,35 (drut, 70a) i maxxis jest zauważalnie mniejszy od schwalbe więc myślę że bezproblemowo powinien Ci wejść. Sama oponka też jest fajna (maxxis), wiele jej jeszcze nie testowałem ale w terenie spisuje się wyraźnie lepiej od michelina hot 2.1, którego miałem poprzednio (lepsza przyczepność).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...