Skocz do zawartości

[reba] zamawianie z zagranicy


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogąc nic znaleźć coby mi pasowało na amora ciułam, że zaraz sie dociułam w końcu na tą Rebę.

Patrzyłem na ebay.de i ogólnie na zachodnie sklepy i patrze a tam już od 1000 można zaszaleć.

Ma ktoś jakieś namiary na dobre e-sklepy (Eu,Usa) żeby było tanio i wysyłali do nas (w Ue to chyba nie problem)

będe wdzięczny jak sie komuś nudzi ;)

 

ps. u mnie z angielskim luz natomiast z niemieckim nic a nic

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprowadzajac z usa musisz liczyc sie z 22% Vat i 4.7% cla od lacznej kwoty przelewu za towar.

Nie wiem jak bedzie w Twoim Pocztowym urzedzie celnym ale jezeli masz pewnosc ze sprzedawca zdeklaruje przesylke jako gift a w kartonie nie bedzie faktury to masz droge otwarta to zalatwienia sprawy po minimalnych oplatach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wiele rzeczy wyciągnąłem z Ebay'a, w tym Sida i nie narzekam ;) Patrz na aukcję i opinie, ciężko znaleźć aby w sklepach internetowych było taniej.

 

Jedyny problem to kurierzy (poczta) w Polsce. Paczka z kołami doszła z Niemiec kurierem do Wawy na pocztę gdzie pewnie została otwarta :D sporządzili protokół i z powrotem zakleili karton taśmą poczty polskiej. W takim stanie dostałem do rąk... dobrze, że nic nie podprowadzili B)

 

Z USA na razie tylko GPS przyszedł, zadeklarowany na 80dol, w 2tyg, zero opłat dodatkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...