Skocz do zawartości

[hamulec] coś dobrego na przod.....w rozsadnej cenie;)


Rafakil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponowine wszystkich forumowiczów:) Dziś znów mam do was proŚbę, potrzebuję zestaw hamulcowy oczywiście hydraUliczny na przednie koło. Kwota jaka dysponuję to okolo 350-400zł w tej cenie potrzebuję: zacisk, adapter, tarzce 180mm i oczywiście klamke. Aktualnie mam zamontowany na tylne koło zestawik Shimano Deore XT z tarczą 160mm jestem zadowolony ale na przod potrzebuje coś lepszego. Mam nadzieje ze i tym razem dzięki waszym radOM podejmę właściwą decyzje.:P Czekam na wasze propozycje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie na przód nie mam tarczy, i w tyle też musze wymienic:/ ale teraz mam takie pytanko bo zainteresował mnie ten hamulec Hayes HFX 9 HD tylko na wszystkich aukcjach jest on z tarcza 203mm i sie zastanawiam czy jak zaloze taka tarcze do duro to nie skrÓce za bardzo jego zywotnosci??bo wiecie duro to duro dobre ale...zawsze z duro jest ale.......poradzcie bo ten hampel mozna miec za naprawde male pieniążki:) no chyba za macie cos lepszego za 350zl:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...