Skocz do zawartości

B'Twin - Rockrider Racing Team


Kuku

Rekomendowane odpowiedzi

Ja śmigam na rockriderze 5.2.

Zmieniłem w nim klamkomanetki na gripy MRX Pro i klamki Avid FR5, korbe na Acera, pedały na m520 i rogi Promax, tylną przerzutke na Lx a w planach wymiana przedniej na LX.

Na rowerze jeździ mi sie świetnie, po zalaniu amorka olejem pracuje wyśmienicie, geometria mi odpowiada. Z mojej maszyny jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No to niech i się stanie...

...jam Ci też jest posiadaczem B'Twina. A konkretnie 8.1.

Wymieniłem w nim amor na Tore 318, przerzutke tył na XT shadow, pedały na M520, chwyty na BBB, łańcuch i zakupiłem rogi Smica.

Mam ten rowerek od kwietnia zeszłego roku. Nic się nie dzieje,śmiga wyśmienicie.

W planach jest zmiana przedniej przerzutki, amora i później kółeczek.

 

Pozdro

 

PS: Lookas 46 - na jakim stanowisku/dziale pracujesz w deca? Długo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam kolegów! ;)

Pomykam na Rockriderze 5.2. Na razie prawie fabrycznym. Do tej pory zmianiłem tylko v-ki na Avidy sd3, i dodałem kilka niezbędnych gadżetów (licznik, lampka, rogi, torebka podsiodłowa :D ).

Na montaż czekają już PD-M540, tylko muszą dojechać buty.

 

Na przyszły sezon (jak mi się zachce to może i na ten) planuje przesiadkę na SRAM'a x-5 + klamki Avida SD/FR 5 a na przód XT.

 

Z roweru jestem bardzo zadowolony i jak na razie nie zawiódł mnie ani razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam,

Ja śmigam na ROCKRIDER 5.0 i traktuję go jak turystyka, który da radę w Puszczy Kampinoskiej podjechać pod wydmę i zjechać z górki z wystającymi korzeniami. Zastanawiam sie nad wymianą opon na grubaski i dodaniu z przodu amorka (do 300 pln).

pzdr

SCRUBBY

--

u3085v1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

A ja smigam na Rockrider 5XC disc. Wymienilem w nim siodelko na WTB i pedaly na M520. Na wymiane czeka przednia przerzutka i moze kiedys zakupie jakis prawdziwy amor. Jak na razie jestem zadowolony, rower spelnia swoje zadanie (schudlem 6kg w dwa miesiace :)). Dobry stosunek jakosci do ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wróciłem właśnie z decathlonu i dosyć ciekawe obniżki na rowery są. Mnie akurat najbardziej interesuje RR8.1 i jest teraz w cenie 2199zł. Pytanie mam więc z tego powodu, przy wzroście 185cm 19' czy 21' ? W tej cenie chyba nie dostane lepszego roweru na podobnej klasie osprzęcie ? :P

 

Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic jutro tam pojadę i sobie przymierze, a w poniedziałek chyba zakupie ;) Siedziałem jedynie na 19' bo 21' była pomiędzy innymi rowerami. Dziewiętnastka chyba mi pasowała, ale i tak będę wolał przymierzyć się jeszcze do większej ramy, a ta nawet na oko mi się wydawała sporo większa. Jeszcze będę musiał się dowiedzieć od jakiegoś pracownika kiedy wychodzić nowa kolekcja na 2009r. bo może warto będzie poczekać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...