Skocz do zawartości

Unibike Extreme Team


thomash

Rekomendowane odpowiedzi

Morth pokazesz jakas fotka :> nie wiedzialem ze unibike taki stary :P. pokaż pokaż ;). mamy oldboya w druzynie :D /nie uzytkownika tylko rower :)/. mozna go okreslic mianem "zabytek"? czy niezabardzo :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak większość was jestem posiadaczem Unibike Evolution, mój bike kupiłem w Kwietniu 2004 roku. Teraz będę wymieniał klamkomanetki, korbę i obie przerzutki, jak na razie mój rower spisuje sie bardzo dobrze! Moj kuzyn też ma Evo, i tez nie ma do niego zadnych zastrzerzen ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie, na które nie znalazłem odpowiedzi w statucie klubu Unibike Extreme Team. Mianowicie - czy mogę zostać członkiem Klubu, jeśli rower odbiore dopiero za 2 dni - na razie zamówiłem i wpłaciłem 100zł? :P

Chodzi o Evolutiona '05, kupionego ze zniżką -10%, czyli wyjdzie ok. 1160zł.

[kolor czarno-srebrny, nie widziałem takiego jeszcze na niczyich zdjęciach, jeśli się uda pożyczyć aparat, to postaram się wrzucić jakieś]

 

Mało brakowało, a skusiłbym się na Flite'a - widziałem go w jednym sklepie w Bydgoszczy obniżonego na 1590zł, co prawda o jakieś 300 zł przekraczał granicę finansową, ale kilka nocy nieprzespanych mi zafundował :). Na szczęście, podczas następnej wizyty w sklepie stwierdziłem, że rower zniknął, a wraz z nim problem ;).

 

Pojutrze idę odebrać swojego rumaka, mam nadzieję, że nie okaże się, że te wszystkie opinie tu, na forum (które - nie będę ukrywał - przekonały mnie, że rower wart jest kupna) są przesadzone :D.

 

 

PS. "Firma UNIBIKE powstała w 1990 roku (...)" - cytat z katalogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ueeee, to ja takiego nie chcę :D

Tak, teraz sobie przypominam, oczywiście przeglądałem te zdjęcia, ale daaaawno i myślałem, że ten kolor ma w nazwie "niebieski".

 

[ Dodano: 2005-07-13, 16:12 ]

No i już jest - Evolution 2005. Po przejażdżce ze sklepu rowerowego (specjalnie na tę okazję skomplikowanej i wydłużonej) mogę stwierdzić, że mam nowego pupila :]. Trzeba powiedzieć jasno, że wszyscy macie ciulowe aparaty, bo w rzeczywistości rower wygląda lepiej :P.

Mam nadzieję, że z czasem maszynka będzie odkrywała się coraz bardziej - oczywiście same zalety :). Na razie jestem miło zaskoczony lekkością, zwinnością i dynamicznością roweru - podejrzanie szybko nabiera prędkości, szokująco błyskawicznie ją traci po naciśnięciu hamulców...

 

No, czas szybko zjeść obiad i trochę jeszcze pohulać ;)

 

[ Dodano: 2005-07-13, 16:16 ]

Aha, i chciałbym podziękować wszystkim, dzięki opiniom których zdecydowałem się kupić ten właśnie rower - wszystkim posiadaczom Unibike (i nie tylko?), którzy aktywnie zachęcali i reklamowali.

+Serdeczne antypozdrowienia dla tych, którzy twierdzą, że Polak nie potrafi :niach:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich posiadaczy Unibika.

od dzis tez stalem sie posiadaczem tego niezlego cacka jakim jest model evolution. niedawno wrocilem ze sklepu. wiecej napisze w testach tzn. pierwsze wrazenia z jazdy. kupilem model srebno-czarny na ramie 21". mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do waszego teamu :(

 

 

zapomnialem jeszcze sie spytac czy przeczyscic teraz uklad napedowy i nasmarowac go czy to co jest teraz wystarczy bo zauwazylem ze do lancucha klei sie piach i inne swinstwa. a jak smarowac to co polecacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w klubie :)

Ludzie z Unibike'a powinni nam odpalić jakiegoś bonusa za to że im klientów załatwiamy :(.

Ale widać, że skoro sprzęt jest dobry to nie trzeba go strasznie reklamować i np. taki evolution.

Bartek, wytrzyj dokładnie do sucha napęd i nasmaruj np. finish linem. Ja myslałem, żeby wypróbować vexol, jak mi się skonczy FL :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też!!! Ja też chcę do Klubu!! :-) Od kilku tygodni jestem posiadaczką Experta 2005 i uważam, że dla mnie ten rowerek, to bajeczka :-)

Opisałam go już w dziale z testami sprzętu, tam gdzie rowery, więc już nie będę sie powtarzać. Rower ma kilka wad, ale myślę, że z czasem uda mi sie je pokonać. Najważniejsze to obniżyć mostek, kupic nową kierownicę (koniecznie prostą i węższą), zrobic coś z amorkiem, domontować jakies przywoite rogi i opanować wreszcie upadki w SPD'ach :lol:

To na tyle :-)

Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia w trasie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy :!: :P

Ja poradziłem sobie z podkładkami przekładając dwie z nich nad mostek i nie musze na razie docinać rury sterowej, kierownica mi także nie pasowała, wymieniłem na Truvativ XR i rogi accenta :D. Życzę zadowolenia z roweru, a może jakieś fotki sprzętu się znajdą ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam misqi kochane...

 

wiec nabylem Evo `05+sigma 800

hmm wrazenia po 100 kilosach:

oponki swietne ale do jazdy po asfalcie w terenie dno kompletne trza wymienic ale na razie funduszy brak (co polecacie?)

do kiery planuje dokupic jakies kruciótkie rogi

reszta roweru sprawuje sie swietnie.... zobaczymy jak dlugo (juz odpukalem) nie bylem przekonany do tej firmy ale zostalem jak na razie milo zaskoczony... pozdrawiam z Brombergu stolicy unibajkow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przekładania podkładek nad mostek, znam ten sposób, ale nie chciałabym sie raczej nadziać na owe podkładki podczas jakiejś nieprzewidzianej kraksy :-) Minusem cięcia rury jest oczywiście problem z dopasowaniem jej później do innej ramy, ale póki co nie zamierzam wymianiać :-) W Giancie miałam rogi Zoom'a, takie wyprofilowane. Polecam, świetnie leżą w ręce. Kierownice kupię taką jaka jest w Unibike Flite, przymierzałam sie do niej i spasowała mi :-) Pozostaje jedynie problem z amorkiem, który nie jest niestety zaprojektowany dla ludzi o mojej wadze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. JA już od kilku miesięcy śmigam na Evolution '04. Przejechane 6.000 km i żadnych awarii. :) Mostek obniżyłem na maksa - trzy krążki na góre i mostek przełożony o 180* (bardziej aerodynamiczna sylwetka). Opony były żenujące. Starłem w moment :( POtem wsadziłem terenowe Kenda Koyote (bardzo dobre oponki, polecam). W tej chwili mam slicki 1,5 cala Kenda Kwest i śmigam po asfaltach. Także pedały nie wytrzymały (ekhhh ta plastikowa obudowa osi), jeden z nich poprostu pękł. Teraz mam SPD :D

Poza wspomnianymi drobnymi mankamentami rowerek spisuje się suuuper. Przeżył już wycieczke do Warszawy z pełnym załadowaniem (sakwy i śpiwory).

 

Mam gdzieś fotke roweru załadowanego na wycieczke do Warszawy. Wrzuce jak będę miał czas. :)

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie prawdziwych fanatykow Unibike,

 

Czytajac Wasze posty doszedlem do wniosku ze to dobry rower i mnie przekonaliscie do zakupu roweru Unibike Evolution dla mnie rozmiar 21 , natomiast dla zonki 19.

Nalezy Wam sie jakas specjalna nagroda ;-)

 

Rowerki kupimy w najblizszym tygodniu, tylko jeszcze Was zapytam czy mozna gdzies taniej nabyc Evolution niz za 1299 pln?

 

Mysle, ze dla nas duzych ludzikow (Seba - 2,00 m, Justy - 1,83) to beda naprawde wspaniale rowery do jazdy.

 

Pozdrawiam serdecznie

Seba - zachwycony Unibike'm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy kolejnych zadowolonych rowerzystów ;)

Ja kupowałem za 1299zł, ale ostatnio kilka osób pisało że kupuje za ok 1100-1150zł, więc może coś tańszego znajdziecie.

 

Thomash dziekujemy za mile powitanie ;-)

 

Mam prosbe do tych co znalezli te wspaniale rowerki po nizszej cenie o podanie namiarkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie znajdziecie konkretnego namiaru, to proponuje przejść się po wszystkich sklepach gdzie są sprzedawane unibike'i w Łodzi i jeżeli nie ma wyprzedaży to potargować się i zobaczyć gdzie najwięcej zejdą z ceny, albo jakieś gratisy chociaż ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie znajdziecie konkretnego namiaru, to proponuje przejść się po wszystkich sklepach  gdzie są sprzedawane unibike'ki w Łodzi i jeżeli nie ma wyprzedaży to potargować się i zobaczyć gdzie najwięcej zejdą z ceny, albo jakieś gratisy chociaż ;)

 

Potargowac sie zawsze warto, powiem wiecej ze nawet to lubie.

 

Bylismy u najwiekszego fachowca w Lodzi, Pana Pacholuka bylego kolarza ktory potrafi doradzic i zainteresowac sie potencjalnym klientem.

 

Ale Wasze opinie i cenne uwagi sa duzo bardziej wartosciowe dla nas.

 

W poniedzialek smigne po wszystkich sklepikach i zobaczymy co sie uda wytargowac.

 

Moze przy zakupie 2 rowerkow ktos cos opusci lub jakis sprzecik dolozy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolejnego Łódzkiego maniaka Unibików :)

 

Witamy kolejnych zadowolonych rowerzystów :D

Ja kupowałem za 1299zł, ale ostatnio kilka osób pisało że kupuje za ok 1100-1150zł, więc może coś tańszego znajdziecie.

 

Thomash dziekujemy za mile powitanie ;-)

 

Mam prosbe do tych co znalezli te wspaniale rowerki po nizszej cenie o podanie namiarkow.

WOJARD na Kusicińskiego koło Agatki :) Ja tam swojego kupiłem. Dałem 1249zł. MOżesz także podjechać do Dynamo (Kilińskiego 3 zdaje się. Tam też są Unibiki. Można się trochę potargować.

Nie będziesz zawiedziony. :D to naprawdę świetny rower.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Siemka !!

Witam wszystkich UNIBIKEo – maniaków. Z zadowoleniem mogę powiedzieć że również jestem jego posiadaczem już od miesiąca.(evolution). Moje wrażenia po pierwszym michu: bike się świetnie prowadzi i po obniżeniu siodełka ma bardzo fajną taką trochę dualową sylwetkę co bardzo mi odpowiada.

Pozdro !! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...