Skocz do zawartości

[katowice] wypady w gory


Przecin

Rekomendowane odpowiedzi

Majk ja jeszcze nie tak dawno pracowalem na nocki i czesto wyjezdzalem na narty w sobote czy niedziele. Wracalem o 21 w niedziele i zaraz szybko na nocke i zyje :rolleyes:

 

Szczesny ja bym sie wybral w niedziele - w sobote pracuje (chyba ze uda mi sie wziac wolne). Inna sprawa ze robi sie cieplo a w niedziele ta trasa jest oblezona przez piechurow :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majk w takim razie sorry ;p

Wybiera sie ktos w niedziele w góry ? szukam ze znajomym jakiejs wiekszej ekipy

 

Pociagiem do Milowki - z Milowki zielonym szlakiem przez Hale Boracza, Lipowski Wierch, na Hali Rysianka zmiana szlaku na czerwony przez Palenice i na Pilsko. Jak bedzie spory zapas sil jest plan zeby zjechac z Pilska na slowacka strone ( lyknac troche zlocistego napoju naszych poludniowych sasiadow) a pozniej powrot do Wegierskiej Górki na pociag. Latwiejsza opcja to powrot z Pilska od razu w strone Węgierskiej Górki.

 

Jedziemy troche w ciemno, bo nigdy nie bylem w tamtych okolicach na rowerze. Jak ktos zna lepiej okolice to bede wdzieczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie zjeżdżać z Pilska to koniecznie na słowacką stronę. Zjazd jest wyśmienity i bardzo długi, a jak dojedziecie do asfaltu to możecie od razu zbijać na lewo, pod granicą są sklepy z browarami, albo na prawo jak macie więcej czasu, są restauracje z wyprażanym syrem :)

 

A i do Węgierskiej nie musicie cisnąć, z Jeleśniej odjeżdżają pociągi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tempo spoookojne (przynajmniej pod góre) .... z górki to sam wiesz jak jest ;p

Przewidujemy ok 50 km trase, wszystko zalezy od dnia i warunkow, takze zapraszam.

 

Kopaczus dzieki za info. Szkoda ze tym razem nie jedziesz, no ale sprawa jest priorytetowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej nie jedziecie nigdzie ! ja nie moge to Wy tez nie i koniec ! taka wyprawa a ja nie mam jak jechac wrrr:| wezcie przestancie bedzie na pewno padac i wiatry maja byc straszne odwolajcie ta niedziele a to juz !:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoonman3 masz może już jakiś plan jakim pociągiem jechać bo z tego co oglądałem to strasznie kijowy dojazd PKP w niedzielę do Milówki

 

Majk w takim razie sorry ;p

Wybiera sie ktos w niedziele w góry ? szukam ze znajomym jakiejs wiekszej ekipy

 

Pociagiem do Milowki - z Milowki zielonym szlakiem przez Hale Boracza, Lipowski Wierch, na Hali Rysianka zmiana szlaku na czerwony przez Palenice i na Pilsko. Jak bedzie spory zapas sil jest plan zeby zjechac z Pilska na slowacka strone ( lyknac troche zlocistego napoju naszych poludniowych sasiadow) a pozniej powrot do Wegierskiej Górki na pociag. Latwiejsza opcja to powrot z Pilska od razu w strone Węgierskiej Górki.

 

Jedziemy troche w ciemno, bo nigdy nie bylem w tamtych okolicach na rowerze. Jak ktos zna lepiej okolice to bede wdzieczny za pomoc.

 

kilkanaście razy chodziłem tym szlakiem z Milówki na Halę Boracza i końcówkę raczej będzie trzeba prowadzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomekrs czas do jazdu tez mnie zaskoczyl (kiedys czesto jezdzilem pociagiem do Zwardonia - bez przesiadek - i z tego co pamietam to podroz tyle nie trwala ... ( moze dlatego, że na droge bralo sie zawsze kilka browarów ;) )

3:40 to sporo szczegolnie te przesiadki, ale mysle ze okolica warta jest tego zeby spedzic troche czasu w pociagu ;)

Pociag mamy z katowic o 7:11 zajedziemy gdzies przed 11. Powrotny mamy z Wegierskiej o 19:04 w Katowicach na 21:11 powrot.

Z tego co liczylismy zrobienie trasy pieszo zajmuje 10h (wedlug opisu szlakow) mysle ze nam zajmie to ok polowy tego czasu tymbardziej ze z powrotem jest caly czas z gorki :

 

http://www.wrzuta.pl/obraz/iPcIqgQc1y/milo...sko-wegierska_g.

 

Mamy ponad 7 h czasu na jezdzenie (w tym beda jakies przerwy na popas itd)

 

Zaproponuj jakas inna trase np. Wisla. Moze znajdzie sie wiecej chetnych a przeloze Pilsko na inny termin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...