Skocz do zawartości

[Sygnatura] problem


olek123

Rekomendowane odpowiedzi

I co z tego, że inni maja?

Inni mają bo jeszcze nie edytowali swoich podpisów. Jak będą edytowali to też im wyskoczy ostrzeżenie o ograniczeniu długości podpisu.

 

Chciałem skrócić swoją sygnaturę do kilku małych linijek ( jak teraz, ale miałbym jedynie - e-mial, GG, 2 linki do zdjęć, toolbar i jedno zdanie od siebie). Ciągle wyskakuje, że za długierozsądek i na dodatek, za długie, za długie. No co to ma znaczyć ? Czy aż na tyle chcecie ograniczyć swobodę i chęć indywizualizacji swojego konta ? ? ? No ja rozumiem, że wiele osób przesadnie umieszcza w sygnaturze 20 linków, statystyki z BikeStats ( tego właśnie powinno się zabronić - kategorycznie). Ale chyba jeżeli ktoś ma zdrowy rozsądek i wyczucie "stylu i estetyki" to dlaczego właśnie takiego "szaraczka" ograniczać ?

 

Dla mnie troszkę ..... mało poważne jest pozwalanie na statsy z BikeStats. Jeździ się dla siebie i dla przyjemności, nie dla wyniku. Przynajmniej ja wyznaję ową zasadę. Bo ostatnimi czasy wiele osób praktykuje zasadę, że co więcej km - to ta osoba jest warta zainteresowania, jest warta tego żeby się do niej zwrócić z pytaniem. Że co więcej km - jesteś bardziej "prO". Że co więcej km - więcej lansu. Ale to już rozmowa na inne czasy i inny temat, bo zaraz oczywiście ktoś sie wzburzy i zacznie mnie wyzywać.

 

Ja nie chcę podawać przykładów osób, ale np.

-jeden użytkownik ma 5-6 linijek tekstu + statsy z BikeStats

-jeden użytkownik ma 12 ( !!! ) linijek tekstu i toolbar

-jeden użytkownik ma 5 linków z netu, statsy z BikeStats i jeszcze jedną linijke tekstu

 

Więc gdzie jest sens ? ? ? Ograniczyć wielkość sygnatur tych, którzy przesadzają, ale pozostawić w spokoju ludzi, którzy mają "schludne" treści. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartek , podoba ci sie przeglądanie tematu w którym bierze udział user z ogromną sygnaturą , i zamiast czytać posty w oczy ci sie wciąż rzuca tylko jego sygnatura ?

 

jest wprowadzone ograniczenie

 

mieliśmy do wyboru sami niszczyc ludziom sygnatury lub je ograniczyć

user uwielbiający swoje sygantury w momencie wprowadzenia zmian bedzie ograniczony bo jest to działanie porządkujące forum

chcesz miec pamiętnik ? zrób sobie stronke i w sygnature wrzuć linka do niej i pisz ile chcesz tylko nie w sygnaturze

co do bikestats to jest to esencja informacji o włąscicielu

czy sie to komu podoba czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Dla mnie troszkę ..... mało poważne jest pozwalanie na statsy z BikeStats. Jeździ się dla siebie i dla przyjemności, nie dla wyniku. Przynajmniej ja wyznaję ową zasadę. Bo ostatnimi czasy wiele osób praktykuje zasadę, że co więcej km - to ta osoba jest warta zainteresowania, jest warta tego żeby się do niej zwrócić z pytaniem. Że co więcej km - jesteś bardziej "prO"

 

Masz trochę racji, ale w większości pleciesz bzdury. Każdy jeździ dla siebie, dla przyjemności to prawda. Ale jak może być mało ważne, albo nie istotne ilość przejechanych kilometrów. Przecież to właśnie ona mówi jak doświadczony jest dany rowerzysta, jak duże ma pojęcie na temat działania roweru, czy nawet zwykłego planowania wycieczek lub rozkładania sił na nich. Na pewno zadając pytanie wolałbyś żeby udzieliła ci osoba obeznana w temacie, a nie jak to sam określiłeś "szaraczek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa Pixon. Szczególnie w dziele napęd chciałbym widzieć opinie ludzi którzy przejeździli na danym zestawie te 10-15tys.km żeby mieć ogólną wizję na temat danej części a nie czytać opinie ludzi którzy przejeździli 6 lat na kasecie Deore i ją chwalą bo przecież wytrzymała tyle lat a że zrobili na niej 3tys.km to im umknęło.

 

bartekgib od podawania e-maili i numerów GG to jest profil, więc jakbyś je usunął to byś znalazł miejsce na zdanie od siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki za rady, dzięki za napisanie własnego zdania. Każdy jest innym człowiekiem i ma inne zdanie. Musimy być tolerancyjni. Pozdrawiam !

 

Więc tak :

 

Zmieniam. Wszystko ok. Minimalizuję MAXYMALNIE. I co widzę ? Kiepski efekt ....

 

Nie chce mi zmieścić :

-1 linijki tekstu ( niepełna linijka )

-1 link do zdjęcia roweru

-1 toolbar.

 

Więc pytam - co ja mam zrobić ? ? ? ? ? ? To lepiej wogóle usunąć możliwość komponowania sygnatur i tyle. Bo co coś, gdzie wpiszesz może 1/2 linijki. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...