Skocz do zawartości

[Turniej]Counter-Strike


baksik22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wpadłem na pomysł aby zorganizować turniej w Counter-Strike 1.6 turniej rozgrywalibyśmy parami tzn. z wszystkich użytkowników losowalibyśmy 2-jki z 2-jki przechodziłaby tylko jedna osoba i tak aż do finałów. Jest też druga opcja stworzenia forumowych klanów, ale to w zależności od frekwencji. Co wy na to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem otwarty na propozycję, mapy mamy i do rozgrywek 1 on 1 jak i klanowych z tym nie ma problemu. Mapy na których będzie rozgrywany mecz klanowy czy też 1 on 1 przekaże tydzień przed każdemu aby konkretną mapę mógł zobaczyć, tabele będę wklejał co rozgrywkę proponuję na mecze weekendy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co mamy 2 drużyny po 2...

 

I grali byśmy np. łącznie 10 rund na jednej mapie ( 5 rund w CT i 5 rund w Terro każdy )

Potem była by zmiana na kolejną mape wybraną przez drużyne która nie wybierała mapy...

Czyli w sumie było by 20rund :)

 

Ktoś ma inne pomysły co do rozgrywania ??

 

A co do drużyn żeby było sprawiedliwie to weźmie się napisze na karteczkach nicki i zrobi losowanie...

 

P.S

Mam nadzieje ze pokaże się wiecej osób...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją parę mam kumpel z klanu :P Więc tak jedna osoba z teamu podaje swoją mapę drugi team podaje swoją mapę sędzia w tym przypadku ktokolwiek z naszego grona rzuca monetą drużyny wybierają np reszkę wypada reszka gramy na mapie proponowanej przez drużynę nr 1. Dość nie jasno ale mam nadzieje że zaczaicie :P Co do Listy już mam ją na kompie po miesiącu od wczoraj czyli do 15 listopada lista będzie zamknięta i wrzucę listę z teamami w formie jpg do tego tematu. Wszystko powinno być już teraz jasne czy każdemu to odpowiada ?? Jeśli nie proszę wrzucać swoje propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...