Skocz do zawartości

[film] Pierwszy produkcja z Gryfic


susi33

Rekomendowane odpowiedzi

Oto przedstawiam dwa filmiki.

 

 

 

 

Pierwszy filmik. Jest to spontatniczna produkcja typu "o wziąłem aparat dawajcie coś nakręcimy". Filmik byl "produkowany" w połowie wakacji i jest to pierwszy nasz film. Co prawda od tamtej pory dużo więcej potrafimy (dużo to za dużo powiedziane :D) ale swego czasu cieszylismy sie z tego movie. I mam jedną prośbe: nie komentujcie tego napisu na samym środku, wiem ze to do dupy wyglada ale nie ja składałem film.

 

http://pl.youtube.com/watch?v=GkT48Sga4EY

 

 

 

Natomiast drugi filmik przedstawia makrokesza w akcji i to jest własnie jedyna rzecz do której sie nadają

 

 

 

http://pl.youtube.com/watch?v=Aue_c0uiUUI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film z makrokeszem pozostawiam bez komentarza ... . Ale zadam pytanie. Co mial ten film udowodnic?

 

Pierwszy film, nic specjalnego paru chlopakow, skaczacych z kraweznika i paru korzeni. Po za tym, zdjecia nocne szczegolnie w 3:00 bardzo dobre, widac wszystko jak na dloni :) Chyba najbardziej "niszczycielski" byl przejazd przez ogien ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego drugiego to nie wiem do końca o co w nim chodzi... straciłem kilka razy wątek aż w końcówce siadła fabuła... zbyt skomplikowany...

 

a co do pierwszego: kupcie sobie jeszcze kaski, poćwiczcie ze 3-4lata i jak wam się nie znudzi to wrzućcie wasze wypociny :P - i jak ktoś słusznie zauważył: nie kręćcie nocą przy słabym świetle... niewiele widać... no chyba że chcieliście być TRÓ MhROCZNI.... to wam się udało aż sie przestaraszyłem tego ognia pochlaniającego bikerów :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kask na skroń! Chyba, że chcialbyś zostać kolejnym tematem na forum ;(

 

nie musisz mieć super wypasionego kasku za 400zł

ten kolega nie zdążył kupić

 

mi potrzeba było 3 kraks by zrozumieć że nie mam prawa sie narażać, bo mam dla kogo żyć

po czwartej kraksie dziękowałem userom forum że mi uzmysłowili czym jest kawał styropianu na czaszce

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...