Skocz do zawartości

[tuning] Motion Control do Tory 302?


proxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Rozchodzi się o tą aukcję: http://www.allegro.pl/item243666778_tlumik...x_tora_302.html

O ile mi wiadomo, Tory 302 nie mają Motion Control, ja mam 302 i wcale Motiona nie ma, ale....

 

Właśnie, czy da się coś takiego zrobić? Przyznam, że nie widziałem amora od środka więc prosiłbym o opinie osób, które mogą udzielić naprawdę kompetentnej odpowiedzi. Czy warto jest kupować? Czy da się z tego zrobić pożytek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, nie chcę być niemiły w niedzielne przedpołudnie, ale weź przeczytaj poprzednie posty, bo to już 2. post wyjaśniający, że nie ma MC w 302. Zacznijmy w ogóle od tego, że nie pytałem, czy JEST MC w 302, tylko czy MOŻNA ZROBIĆ. To, że nie ma, to ja wiem!

 

2gi post ustalił także, że na aukcji (którą nota bene już wygrałem) wcale nie jest tłumik MC, tylko LOCKOUT. Stwierdziłem, że to też dobra (bardzo dobra) rzecz i warto mieć, spytałem więc, czy można zainstalować LOCKOUT. A Wy mi tutaj o Motion Control...

 

Niestety na pytanie musiałem odpowiedzieć sobie sam. Po przestudiowaniu dokumentów RS i odkręceniu nakrętki na prawej goleni doszedłem do wniosku, że na 99% można zainstalować zarówno Lockout, jak i MC (tyle że nie jednocześnie, to chyba oczywiste ;P). A ten 1% niepewności to musiałoby być coś, czego nie ma w instrukcji serwisowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...