Skocz do zawartości

[Bike] Merida Magnesium Elite - 9490 g!


siwyex

Rekomendowane odpowiedzi

No całkiem przyzwoita maszynka, nie wiem czemu tak narzekacie na to siodło, jest całkiem fajne, a jego wykonanie trochę przypomina Tune (pewnie zaraz polecą gromy), jedyne co mnie "niepokoi" to opony a raczej ich wytrzymałośc, sam miałem okazję je wyrwac w dobrej cenie ale zrezygnowałem, krótko mówiąc obawiałem się częstych "kapci". Black faktycznie jest dobrym amorem jeździłem na nim w 2005 roku, jedyna wada to waga!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siodełko jest dosyć lekkie i nawet wygodne (zrobiłem na nim ~200km i nie narzekam) Na oponach zrobiłem ~150km z czego 40km w kamienistym terenie i jak na razie spisują się idealnie, choć wożę cały czas ze sobą dętkę :) Black jest świetny tylko jednym mankamentem tak jak wspomniał ragnarson jest jego waga... Myślę że na przyszły sezon lub jak się uda to w tym sezonie wymienię go na sida/r7/skareba...

 

Wszystkie części były pojedynczo ważone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam go dam tylko czekam na kumpla... Ale myślę że dużej różnicy nie będzie...

Siwy jeśli waga okaże się prawdziwa to super jestem pod wrażeniem, lekka maszynka, jednak muszę się przyczepic: kolor tego Sid'a nie pasuje do reszty ale to tylko (albo aż) efekt wizualny, choc ja zawsze miałem uprzedzenie do Sid'ów, Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie pasuje, ale uwielbiam kolorowe sprzęty :) Strasznie podoba mi się rower skrzyni który jest mega kolorowy i teraz chyba kupię parę rzeczy jeszcze pod kolor tego sida żeby to jakos wyglądało... Myślę że waga wyjdzie choćby przybliżona bo wiadomo jak to jest...

 

Ps. Może w końcu pośmigamy razem ragnarson co ?B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom ja chętnie też sobie z wami skocze :P Tylko kiedy :D? A co do roweru :P Mówię wam cud miód i orzeszki, goniłem nim dzisiaj gościa na skuterze :P Jest świetny, waga według mnie 9.9 10 kg ale na tych condonach(flyweightach) :P Rowerek naprawdę świetny :P

Dogoniłeś go? :P, dobre określenie na flyweighty "condony" B) , widzę, że jest sporo ludzi z Rybnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o... faktycznie... nie jeździłeś kiedyś jakimś skutem 250 czy coś?? albo jakiś mały burgman albo Tmax

 

ofc fajny rowerek :P taki.... niepowtarzalny :>

 

PS jeśli wolno: jak się ma moto "600-ka" do twoich zadeklarowanych 17lat?? na legalu jeździsz czy tylko okazjonalnie po okolicy? :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak miałem parę skuterów tj. Malaguti F15 2x, Italjet Formuła, Italjet Formuła 125, Aprilia Atlantic 500 i parę innych :P

 

Teraz śmigam na Yamaha Fazer 600 posiadając prawo jazdy kategorii A1 (jestem w trakcie robienia A+:P :P

 

Ps. Konfiguracja roweru już jest nieaktualna za jakiś czas zrobie aktualizacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...