Skocz do zawartości

[zlot] Pogoria IV


maxiu14

Rekomendowane odpowiedzi

To może na parkingu koło plaży o 12:00? Tylko nie wiem jak się rozpoznamy, rowerzystów będzie pewnie pełno.

 

bogus92, fajną masz stronkę rowerową. Najpierw rzuca się w oczy motto "Nie liczę gramów,

liczę każdą sekundę spędzoną na rowerze.", a zaraz pod nim dokładna co do grama rozpiska każdej części ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem ciała! Nie uwierzycie ale zaspałem! :)

Obudziłem się o 14:10, ale pierwsze co zrobiłem to wskoczyłem w rowerowe ciuchy i objechałem Pogorie IV i III, niestety was nie spotkałem/rozpoznałem :D

 

P.S.

Normalnie debil ze mnie.

 

//edit

 

Mijałem jakiegoś gościa na Authorze Reflexie '06 koło śluzy na P IV. To ty virtualhuman?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nam nie wyszło spotkanko. Byłem o 14 koło parkingu siadłem na ławeczce i czekałem. Oprócz mnie wypatrzyłem jeszcze dwie osoby ale nie wiem czy też na zlot czy tylko tak przystanęli. No i koło śluzy mijałem... teraz już wiem kogo :) nawet miałem wrócić bo czerwony cross kojarzył mi się z opisem w jednym z postów Shoguna. Trudno. Przynajmniej wiem jak wyglądasz Shogun i przy następnym zlocie Cię poznam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Można by ustalić jakiś termin i zrobić coś dłuższego niż tylko objechanie Pogorii, zaliczyć jednocześnie Pogorię I, III i IV potem Podlesie, park w centrum, Środulę, park przy pałacu Schoena w Sosnowcu (przyjemny do techniki ^_^ ) a na koniec zwieńczyć Dorotką :) wyszłoby pewnie koło 50-60 km i objechałoby się większość fajnych miejsc w okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie ja odpadam bo muszę dociągnąć szprychy w kołach a zaplatałem w Bikershopie i musze do nich podjechać z nimi, ale myśle że w piatek, sobotę można by było coś zorganizować. Godzina mniej więcej 10 (wtedy się skończy taką trasę około 13 tempem spacerowym) i zebrać się np. pod McDonaldem na Piłsudskiego i stamtąd w trasę B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...