Skocz do zawartości

[zlot] Pogoria IV


maxiu14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak sobie pomyslalem , aby bikerzy z DG zebrali sie jakos w 1 miejscu i zrobili taki maly zlocik mianowicie za takie miejsce upatrzylem sobie Pogorie IV jest tam bardzo dluga trasa asfaltowa , mozna niezle posmigac. Doskonale wiem ze na forum jest dosc malo osob z Dąbrowy i okolic ale mam nadzieje ze ktos poprze moj pomysl ;) Mysle ze warto by bylo sie spotkac na zywo , pogadac i poogladac rowerki.

Jesli ktos bylby chetny prosze tu pisac

Pozdrawiam B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie o to mi tez chodzilo ;) wakacje dobiegaja konca i tak myslalem ,aby sie spotkac.Jesli jeszcze ktos by chcial to prosze pisac czym wiecej osob tym lepiej.Odemnie pojechaly by jeszcze 2 osoby moze 3 wiec jest juz nas 5 ;) Przydalo by sie jeszcze kilka osob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. jutro moglo by byc mysle ze tek 16-17 bylo by akurat :P Spotkalibysmy sie obok tej "oczyszczalni" ? tzn tego budynku co trzeba go omijac obok plotku ;> ? chyba wiecie gdzie :D tzn mam nadzieje ze wiecie :)

 

Ja też się pisze. Jakiej oczyszczalni, tam są tylko zapory :DB) . Może o 15:30, bo jeszcze będzie ciepło. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...