Skocz do zawartości

[Kupię/sprzedam]


Grabarz

Rekomendowane odpowiedzi

dobry

obręcz szosową tylą

32 otwory ,możliwie niski profil (do 20mm)

kolor obojętny

wga w granicach 450-550 gr

 

z góry dzięki za info

 

Haha staaaaary ... ile ja się tego naszukałem. I nadal nie mogę znaleźć ;)

Dołączam się do potrzebujących ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaniam,

 

http://cgi.ebay.co.uk/1-X-MAVIC-MA40-CD-GR...%3A1|240%3A1318

 

14mm, to juz chyba niewiele mozna miec nizsza...

 

Nawet wysylka do Polski nie za droga...

 

OSTRO!

I.

 

Zapomniałem dodać ... srebrnaaaaa musi być.

Aha myster Ivan - siodełko już mnie nie interesuje - sam sobie robię ;-)

Ale jak wynajdę rajcująca mnie obręcz/koło na ebajcu to może jednak Cie wykorzystam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na sprzedaż koło szosowe przednie. Piasta Campagnolo. Jestem prawie pewien że to Record. Na pewno jeden z wyższych modeli bo koło pochodzi z zestawu gdzie z tyłu był właśnie Record. Łatwa do przesmarowania. Posiada ten bajer do smarowania bez rozkręcania.

 

Obręcz 36h - Mavic Open Pro. Tych obręczy opisywać chyba nie muszę.

 

Koło swoje przejechało. Idealnie proste, zero luzów. toczy się idealnie. Dzięki wysokiej liczbie szprych jest super wytrzymałe, doskonałe do cyclocross'u.

Wciąż bardzo lekkie.

Fajne do kurierki.

Do obejrzenia w warsztacie rowerowym BikePark. (Poznań, Żupańskiego)

 

Cena: czekam na propozycje. Myślę, że 220PLN jest ok. ale poważnie proszę proponować!! musi zejść....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witalski, mam na sell kompletne ostre. Najfajniejszy rower w moim życiu, jak dotąd, niestety pilnie potrzebuję kasy ;) Kupione w styczniu od jednego jegomościa z Poznania, fix jest czyszczony na bieżąco, łańcuch wyszejkowany, cud miód malina. Specyfikacja:

 

Rama: Mondia (wysokośc 58 cm, górna rura 57 cm, Szwajcaria).

Obręcze: Alexrims da 22

Piasty: Przód noname wysoki kołnierz na szybkozamykacz, stalowe szprychy 32 otwory; Tył torowy Novatec 32 otwory

Koronki 15 i 16 t, nierdzewne szprychy.

Korba: Sugino (2 blaty, 52 i 42 zęby) i

Suport: Sugino

Łańcuch: Miche (torowy)

Sztyca: Zoom (zakamuflowana :))

Siodło Kbix procomp

Kierownica: Japoński leciutki baran, odwrócony i ucięty na kształt bullhorn bar

Mostek: Coś made in japan

Przedni hamulec i klamka: Stare diacompe

 

Gratisy: - druga piasta, nie pamiętam jaka, w każdym razie wysoki kołnierz

- gieta aluminiowa kierownica,

- drugi hamulec i klamka Dia Compe

 

Fix posiada małe, normalne przy użytkowaniu zadrapania na ramie (rysy na kierownicy i mostku) , małe wgniecenie od hamulca na dolnej rurze, i małe plameczki rdzy (powierchniowe) lecz tylko nadają charakteru :D

 

Postaram się jak najszybciej o zdjęcia. Czekam na propozycje, odpowiem na wszelkie pytania na gadu 1675672 lub PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o nówki to tylko mielec ewentualnie destroyer, używanych torówek to właściwie u nas nie ma, ewentualnie możesz kupic jakąś fajną jeżdżoną ramę szosową i dać ją do przeróbek, ale prawdziwej torówki w ten sposób nie uzyskasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam używanej ramy torowej (...) Interesuje mnie cena w miare dostosowana do realiów studenta :)

Prawda jest taka że ceny ram torowych dostosowane są do realiów (dostępności i chęci nabywczej społeczeństwa) naszego rynku. Szosową ramę Romet Sport dostaniesz za 50zł a torową Romet Wicher za 500... jak trafisz okazję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Prawda jest taka że ceny ram torowych dostosowane są do realiów (dostępności i chęci nabywczej społeczeństwa) naszego rynku. Szosową ramę Romet Sport dostaniesz za 50zł a torową Romet Wicher za 500... jak trafisz okazję"

 

O! To ja chętnie sprzedam Wichra za 500 zeta. Na razie od kilku miechów szukam kupca i nie mogę znaleźć nawet za 350, ale może się ktoś zachęci na okazyjne pięć stów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska!

Poszukiwana jest piasta z gwintem pod wolnobieg, z 36 otworkami, pod rozstaw 120mm. Najlepiej jakaś wąska, filigranowa ;-)

Albo obręcz niskoprofilowana, wąziutka, oldschoolowa bym rzekł. Tym razem z 32 dziurkami.

Chyba nigdy nie złożę tego koła ... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...