Skocz do zawartości

[wycieczki] Katowice i okolice


Oktanek

Rekomendowane odpowiedzi

Z internetowych źródeł pogodowych wnioskuje jedno... będzie bardzo wietrznie...10-14km/h, na północ ;D czyli dla nas dobrze :) No ale może również padać, co w tym przypadku nie będzie dobre ;/

 

Pozdrówko ogarniające...

 

Ps. Zaraz przeglądnę trasę na mapie cieniowanej i napisze co i jak...

 

Edit:

W Będzinie będzie górka pod kościół(382m.n.p.m.), dalej będzie coś na poziomie 300m.n.p.m., w Woźnikach po podnóżu Coglowej Góry(350m n.p.m.), zaraz za tą górą następna pod kościół na wysokości(350m n.p.m.), dalej u podnóża Biedacz'a(348m n.p.m.), no a później to jazda na poziomie 300-325m n.p.m

 

No więc będzie podjazdów... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjazdy niech będa to sie zrobi jakieś premie górskie?:) po za tym niestety jade ale bez klocków w tylnym hamulcu xD chyba, że ktoś z Katowic mógłby mi je zakupić w bikershopie bo jutro mnie nie bedzie a dziś już nie dam rady.;/ po za tym Sączów mnie też pasuje.;] kase oczywiscie oddam.;] Ewentualnie moge dołączyć do ekipy Katowickiej w miejsce gdzie skręcają z prawo na Wojkowice.;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omen mozesz do nas dolaczyc przed wojkowicami i pojedziemy razem :)

 

co do godziny spotkania to mysle ze tak przed wojkowicami o 7:30 albo Ty na nas poczekasz albo my na Ciebie....

 

jeszcze z bedzinem musimy sie zgadac o ktorej sie spotykamy w Strzyżowicach.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajcie ze koncertownik musi dojechac z Tychow, przeciez po nocy nie bedzie jezdzil. Wedlug mnie opcja, ktora wczesniej ustalilismy byla dobra. 6:45 pod zyrafa 7:30 omen kolo Wojkowic, 7:45 Strzyżowice. A Tobek niech ustawi zbiorke w Bedzinie tak zeby byc w tych Strzyżwoicach na 7:45. Tak bym to widzial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do Was takie pytanie organizacyjne :) :

 

To jest wycieczko-pielgrzymka, więc raczej z rowerami nie będziecie biegać po Klasztorze (jeżeli oczywiście macie w planach zwiedzanie, czy jakąś mszę). Macie jakiś pomysł gdzie zostawić rowery? Jakiś parking, czy inne miejsce specjalnie do tego przeznaczone? Pytam, bo może też się tam wybiorę rowerem w przyszłym roku i chciałbym mniej więcej wiedzieć gdzie w bezpiecznym miejscu zostawić rower.

 

Pozdrawiam życząc dobrej pogody i udanego wypadu!

 

p.s. Tobek widzę, że masz taki sam userbar jak ja. Też masz Hexa na LX? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przydałoby się żeby ktoś mi wytłumaczył gdzie dokładnie w Chorzowie jest ta żyrafa, bo ja tam byłem, tylko, że dawno temu samochodem... :)

I mogę postarać się wcześnie dojechać tak żeby nie było opóźnień z mojego powodu.

 

I jeszcze dodam, że mogę popilnować rowerów jak będziecie chcieli do klasztoru włazić, bo ja tam byłem wiele razy, poza tym do zbyt wierzących to ja raczej nie należę... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...