Skocz do zawartości

[rowery OK/SS] Ciekawe, piękne, brzydkie, niezwykłe, zewsząd


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

zapewniam Cię drogi Kolego Ivanie ,ze to nie zazdrość

moje rowery w pełni mi wystarczają.

 

patrze raczej na to przez pryzmat mojej wycieczki na ukrainę ,którą właśnie odbyłem(bardzo udana)

tam większośc ludzi ma złote zęby ..

pojechałem na moją wieś .. węgierska górka .. chcesz sie nie wyróżniać nad rzeką ... załóż szeleszczący dres i złotą kete na szyję

 

tak też mi sie kojarzy ów rower .. przerost formy ,przesada i takie tam (pomijam już tego szpetnego aheada)

to tylko moje zdanie .. ale nie zarzucaj mi zazdrości :teehee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Pomnijcie, że rower został zbudowany w kraju, w którym nikt nie słyszał szelestu wspomnianego dresu, a złote zęby wstawia się w ilości sztuk jeden.

Jeśli wzniosę się ponad kulturowe uwarunkowanie złota, to stwierdzam, że rozumiem oddanie właściciela ostrej idei skłaniające do ubrania ukochanego w barwy tak cennego kruszcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

cóż ..jakby to ..ugryźć ..

 

są rowery którym niby nic nie brakuje ,wszystko jest cacy ..ale jednak nie grają

jak dla mnie taki jest ten rowerek ,faktycznie nieco odpustowy :P ..chociaż widywałem gorsze

 

samego właściciela przemilczę ..też niby cacy ..

ale obawiam się ,że jeśli zacząłbym się wyżywać -to miałbym problem skończyć..

więc nic nie powiem :devil:

io

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem tak że mogą być już sobie te odszykowane rowerki z ostrym, lekkie i drogie, ale nie zniese jeżeli ktoś jeździ na ramie torowej takiej opływowej, po ulicy. Uważam że lepiej to wygląda na zwykłej ramie, także nowej, ale ze zwykłymi rórkami, a i jeszce jak zakładać takie koła, to tylko na przód.

 

taka moja dygresja mała. DZIEKUJE ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

haha tez tak myślalem, ale przemyślalem i tak: karbonowy widelec- troche trzeba zaplacic, chyba wiecej niz 500zł; suport i korba FSA- to sa drogie komponenty wysokiej klasy; no i wszystko poza tym, cos tam kosztuje i się uzbiera, przeciez rama tez tania nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...