Skocz do zawartości

[grupa xt '08] gdyby nie ta cena...


mjack

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego pisałem, że Pawlak sam się pogubił i nie wie czy cofnąć pierwszą podwyżkę i dodać w sumie 30% czy je dodawac kolejno. Według schematu który podawał Pawlak do obliczania nowej ceny można było wyprowadzić kilka ścieżek. Nikt ostatecznie nie wiedział jaka jest ostateczna cena sugerowana.

 

Panowie krzyczymy na Pawlaka ale czy ktoś zauważył, że w połowie 2008 była obniżka 15% :thumbsup:?

 

Dość dobre wieści płyną od innych dystrybutorów i większość popularnego sprzętu będzie miała ceny utrzymane.

 

Pozdrawiam!

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prawda taka, że Shimano strzela sobie gola po raz trzeci od czasu Dual Control, i dobrze.

Cena korby XT na poziomie 770zł, da pole do popisu mniejszym firmom (a XTR 1500zł)...

He he, to już było.

Pozdrawiam Sławek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie krzyczymy na Pawlaka ale czy ktoś zauważył, że w połowie 2008 była obniżka 15%

XT Shadow w katalogu bB na początku roku kosztowała 160 i nie zauważyłem by specjalnie ta cena zmalała w ciągu roku.

 

Panowie prawda taka, że Shimano strzela sobie gola po raz trzeci od czasu Dual Control, i dobrze.

W sensie? A gola strzela też sobie eliminując V-ki spomiędzy Deore a XT. To samo zresztą z DC.

 

Jakby kogoś ciekawiło, na odświeżenie tematu aktualne ceny Shimano Polska:

- komponenty Shimano

- inne marki

 

I jak sobie wyliczyłem (a mam nadzieję że dobrze) to druga podwyżka wyniosła jakieś 13% a nie zapowiadane tu 10%. No i nie wiadomo jeszcze jakie ceny Harfa zaprezentuje. Mam nadzieję że nie takie kosmiczne podwyżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Przecież na allegro korby XT mimo, że poszły w górę po nowym roku to w tej chwili cena utrzymuje się na stałym poziomie w granicach od 500 do 580 zł. Więc gdzie to 700 zł ? nad którym tak płaczecie, chyba, że mowa o cenach dystrybucyjnych od Pawlaka, to zwracam honor).

Jeżeli was nie stać na wywalenie za korbę 500/700 zł to nie lamentujcie tylko kupcie za 200 zł np. Deore i cieszcie się również bardzo dobrymi właściwościami napędowymi.

 

Co jest w głowach już się poprzewracało od tego luksusu i każdy chce na XT i XTR jeździć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież na allegro korby XT mimo, że poszły w górę po nowym roku to w tej chwili cena utrzymuje się na stałym poziomie w granicach od 500 do 580 zł. Więc gdzie to 700 zł ? nad którym tak płaczecie, chyba, że mowa o cenach dystrybucyjnych od Pawlaka, to zwracam honor).

No mówimy o najnowszych cenach Pawlaka a nie tych na allegro ;) IMHO ceny takie jeszcze się trzymają bo mają zapasy (tak sądzę), ale Bikestacja podniosła ceny.

 

Jeżeli was nie stać na wywalenie za korbę 500/700 zł to nie lamentujcie tylko kupcie za 200 zł

No teraz 270-324 zł (wg Sh Polska).

 

Co jest w głowach już się poprzewracało od tego luksusu i każdy chce na XT i XTR jeździć ?

Mi na korbę LX/Hone by styknął ale po podwyżce wziąłem Firexa. I żeby przerzutki tylne Deore i LX (stary) BYŁY warte obecnej ceny, ale jak się porówna do starych i wychodzi że obecnie SLX wskoczył cenowo na cenę XT Shadow to się nie wie co o tym myśleć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...