Skocz do zawartości

Bikerzy ze Stalowej Woli i okolic !


spawacz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

dawno mnie juz tu nie było. Jakos tak wakacje sie skończyły, zaczoł sie rok szkolny i tak jakos nic nie pisałem. Na rowerze już niejezdze tak często ale jeżdze przynajmniej dwa razy w tygodniu. Ale na dalsze wypady to już nie ma czasu. A wy macie coś do powiedzenia ???????????? napiszcie coś !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał ochotę to jutro na tzw. śmietniku organizujemy "zawody" na zakończenie sezonu. Impreza raczej kameralna ale jest się z kim pościgać <_<

Zapisy 11-11.30, start 12. Start znajduje się około kilometr za wysypiskiem po lewej (jadąc w stronę Tbg).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Ja jestem z Nowej Dęby, natomiast w Rzeszowie się uczę i mieszkam tu na tygodniu. Do domu przyjeżdżam jedynie na weekendy. W domu mam kelly'sa, a w Rzeszowie super składaczka :D, ale wkrótce i tu i tu będzie kelly's :D , tylko muszę rodziców przekonać. Na wakacjach często jeździłem z Krawców przez las do stalowej, trochę tam zawsze pobuszowałem i wracałem.:D Teraz jeżdżę na południe od Rzeszowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 5 tygodni później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 10 miesięcy temu...

Witam widze ze forum niemar umarlo :icon_wink: czas aby nieco go ozywic :rolleyes: Sezon wlasnie sie zaczyna:P Jestem ze stalowej woli:P jezdze na rowerze od ponad roku:p wlasnie kupilem sobie kolarke (dosc stara ale smiga) :P Jesli bylby ktos chetny na wspolny wypad to ja z checia sie zabiore:P :thumbsup:

 

moj numer gg to 11012067 :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...