Skocz do zawartości

Bikerzy ze Stalowej Woli i okolic !


spawacz

Rekomendowane odpowiedzi

Czołgiem ! Ja jestem tak jak i Spawacz ze Stalowej Woli, zwanej czasem ,,miastem rowerów" albo ,,zatęchłą dziurą" :nuke: . Dlatego jeżdżę sobie rowerem po okolicach, które są w sam raz do spokojnej turystycznej jazdy z kumplem ( pozdro Spawacz ! :woot: ). Całe szczęście niedawno kupiłem sobie całkiem nowy rower - Author Solution, więc pewnie będe pomykał rowerem gdzies dalej bez obawy że nie wrócę. Pozdrawiam Stalową Wolę i użytkowników Authorów B) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do postu spawacza, wczoraj wybraliśmy się do stalowej: ja wilku89 i jeszcze ktoś:) Ogólnie było spoko, a szczególnie w tym lasku który już wcześniej opisywałem, na liczniku miałem 95km :), a AVS 24,1km/h Skoro jest nas tak dużo no to może jakaś wspólna duuuuuża wycieczka?? Ja mam większość niedzieli wolnych więc jbc to PM pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołgiem ! Z ciekawszych tras po ,,stalowowolszczyźnie" ( Stalowowolanie ! Pamiętajcie, że to własnie ja to okreslenie pierwszy wprowadziłem ;) ) szczególnie polecam trasę |Stalowa Wola - Radomysl n/Sanem i z powrotem jadąc przez Wólkę Turebską i Majdan Zbydniowski |, tą trasę odkrylismy razem ze Spawaczem, z którym często jeżdżę rowerem, bo jak wiecie samemu troche przynudno. Fajna trasa to też | Stalowa Wola - Brandwica - Jastkowice - Pysznica - Kłyżów - Nisko - Stalowa Wola | czyli wyjechać z jednej strony Stalowej Woli, przejechać na drugą stronę Sanu i po tamtej stronie dojechać do Niska i stamtąd prostą drogą do StWy. Pozdrawiam wszystkich bikerów ze stalowowolszczyzny i podkarpacia, oraz pobliski Sandomierz, gdzie niegdys kupiłem mój stary rower. <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio z Bartold wymysliłem ze mozna zrobic sobie na rowerze wycieczke tego typu. Pojechać w szynobusem z rowerem. Szynobus jeździ w strone Lublina przez rózne miejscowości i wiochy. Kupic bilet dla siebie kupic dla roweru. ;) Napszyklad w Kraśniku lub Lipie wysiaść i wrócic do Stalowej. Jak ktos chce mozna oczywiscie dalej. Mam zamiar wyprobować ten pomysł z Bartold(pozdrawiam go). Niedroga podróż w granicach 10 zł.

 

Jak macie jeszcze jakieś ciekawe pomysły to podzielcie sie z bikerami ze Stalowej Woli i okolic. Może ktos z tego skorzysta. <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIEMA ! Jeżeli chodzi o Stalową Wolę to godne uwagi są lasy wokół znanej i lubianej Huty Stalowa Wola. Aż roi się tam od ścieżek, krzyżujących się i zakręcających. Górki, dolinki, drzewa, świeże powietrze... Tak to wspaniałe miejsce do ekhm.. pedałowania ( w pozytywnym tego słowa znaczeniu :D ). Tylko trzeba uważać, żeby nie zabłądzić :P Ale w sumie i tak się wyjedzie na jakaś drogę. Bojanowską, Grabskiego albo Kwiatkowskiego. A jak ktoś chce jechać gdzieś dalej i lubi ryzyko to ogromny teren poligonu nie jest ogrodzony heheeh :) Pozdrawiam Podkarpacie ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedziesz?? Ja proponuje następną niedzielę, najłatwiej się umówić;) No to ja kolejny raz powtórzę, że najlepiej by było zjechać się w stalach(chyba wiecie gdzie to jest) i pojechać na sandomierz. Czekam na chętnych :verymad:

 

Ps. Widzę, że jednak zrezygnowałeś z tego hexagona jaki był powód? Wygląd?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak z hexagona zrezygnowałem bo go zamówilem w sklepie a sklep zamiast przysłac mi rame 19 to przysłał 15 i co miałem kupic ???/ Potem pojechałem na wakacje w góry i znalazłem se taki rowerek i kupilem !!! rowerek swietny

!!! ;) POZDRO dla bikerów z okolic stalowej woli.

 

--- 11.08.07.:

 

I co nigdzie nie jeździcie ?? Nie macie zadnych przygód na rowerach ?? Piszcie cos :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...