Skocz do zawartości

[strefa 70-80Hr max] jaka predkość


biker80JG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytnie jedze góralem (opona 2,15) na szosie pod pulsometr i staram sie jezdzic w strefie 70-80 Hr max. Jedze z predkoscia od 25-30 km/h ,teren w miare płaski dystans powyzej 50 km wiatr lekko przeciwny. Chciałbam zobaczy jak inni daja rade i zobaczyc w jakim jestem miejscu trenigowym. Przykładowo dystan 60 km jade w 80% tej strefy z predkoscia srednia 24 km/h. To dobrze czy zle jak na amatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytnie jedze góralem (opona 2,15) na szosie pod pulsometr i staram sie jezdzic w strefie 70-80 Hr max. Jedze z predkoscia od 25-30 km/h ,teren w miare płaski dystans powyzej 50 km wiatr lekko przeciwny. Chciałbam zobaczy jak inni daja rade i zobaczyc w jakim jestem miejscu trenigowym. Przykładowo dystan 60 km jade w 80% tej strefy z predkoscia srednia 24 km/h. To dobrze czy zle jak na amatora.

 

Takie pytania sa lekko bez sensu ale ja na tetnie do 160hr krece na szosowych laczkach srednie 32km/h na dystansie ~100km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze jeżdżę na slickach i poniżej 120 to czuję się jak na spacerku z babunią, najefektywniej jeździ mi się w strefie 130-160 i prędkość średnia wtedy ok 28-33, lubuskie nie jest równiną, więc nie mogę mówić o totalnym stole, dystans >100km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...