Skocz do zawartości

[zakup] Marka RockMashine


Marix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam możliwość zakupu w nowopowstałym sklepie zakupu roweru szosowego, polecanego przez sprzedawcę, ze stajni RockMashine.

 

Czy ktoś z Was sie spotkał z tą firmą? mam tu piękny katalog, a w necie znalazłem tutaj:

 

http://rowery.onet.pl/4,35,139094,6691,roc...500,sprzet.html

 

Tutaj specyfikacja

Jak widać cena wyjściowa 2699, w związku z tym że sklep jest nowopowstały, to daje on 10% upustu!

czyli miałbym go 270 zł taniej, czyli za 2500 zł z tym, że jest to wersja na onecie w wersji 2006, tu mowa o 2007, ma on:

 

Sora/Tiagra

 

korba Truativ Iso Flow Road 39/53 T

 

rozmiary 54, 56, 58

 

koleś twierdzi że przy moim wzroscie (190-pare)może nawet 58... co o tym myślicie?

Rower i tak trzeba ściągnąć żeby móc sie przymierzyć, na sklepie jest zdajsie dużo mniejsza.

 

Rowery mają podobno dobrze zaprojektowaną ramę...

Sklep ma jeszcze rowery Meridy, np Road 903, widelec carbon, wiekszosc osprzetu shimano tiagra, w tym przerzutki. wszystko to za 3199 zł (-10%)

 

Powiem wprost, mam możliwosc wreszcie kupna rowerów w Bielsku u sprzedawcy wiedzącego o czym mówi i powiem wprost, coś chce u nich kupić. Więc albo postawie na meride, albo na rock mashine ;)

 

Jeśli chodzi o Rockmashine to była jeszcze możliwośc ściągnięcia jakiegoś zajefajnego modelu na carbonie, z tyłu 105tce itd :D mówił że miał mozliwosc nabycia go dużo taniej niż cena wyjściowa (koło 4000) i jutro sie dowiem czy to aktualne:)

 

Generalnie proszę Was o opinie w temacie firmy RockMachine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że ta ostatnia propozycja byłaby najlepsza...

 

O firmie Rock Machine nigdy nic nie słyszałem więc nie moge się wypowiadać, ale osprzęt jak za tą cene nie jest najgorszy...

 

Ale jeśli planujesz kupić nowy rower, dostajesz upust to wolałbym wydac pieniądze raz, a porządnie ;)

 

Przy twoim wzroście to rama powinna mieć wysokość nawet 60cm ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten cały rock machine ma stalowy widelec.. jest to wystarczający argument żeby zapomnieć o tym urządzeniu

 

poza tym licho wie co to za firma, więc pakowanie się w jakieś carbony byłoby dość ryzykownym posunięciem (weź pod uwagę kwestię gwarancji oraz serwisu - np gdzie rama zostałaby wysłana gdyby coś poszło nie tak jak trzeba..)

 

merida 903, o ile to tegoroczny model, patrząc na specyfikację wydaje się być przyjemnym rowerem, pytanie tylko za ile możesz go kupić (jeśli chcesz, wyślij mi cenę na gg/PW a powiem ci czy i ile mógłbym ci 'pomóc' z niej zrzucic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nie jest tajemnicą cennik tego sklepu :)

 

Merida 903 jest za 3199 - 10% to daje 2879 zł

 

jest jeszcze 901 za 2699 - 269 zł to daje 2500 zł on jest na sorze, 903 na tiagrze.

 

Sprzedawca poinformował mnie że świetny model tego Rockmachine, o ktorym pisałem znajdzie się wkrótce na sklepie w rozmiarze 58 cm...

 

Jest tylko jeden szczegół Merida 903 i 901 to rowery z maksymalną ramą 55 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...