Skocz do zawartości

[rama] Ramka do 700 zł


KaJeTaN1991

Rekomendowane odpowiedzi

w 19 jedyna problematyczna rzecza moze byc przekrok w podbramkowych sytuacjach

 

mwegrzyn - ten lapiere jest b ladny, ale na tym koniec jego zalet i nie wciskaj znowu malpiego kitu byle sprzedac cos ze swojego(?) sklepu, bo nie 1 raz piszesz takie cudenka, ze az strach

 

a co do wypowiedzi MrJ, byc moze jezdzilo mu sie fajnie, bo wczesniej smigal na gorszej ramie, byc moze wychwalil z innego powodu, nie mam zamiaru dociekac, przyznaje, ze nie jezdzilem na el nino, ale rama to czysta matematyka, wystarczy przejechac sie na kilku rowerach i juz mozna trafnie okreslic zachowanie w kazdej sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mwegrzyn - ten lapiere jest b ladny, ale na tym koniec jego zalet i nie wciskaj znowu malpiego kitu byle sprzedac cos ze swojego(?) sklepu, bo nie 1 raz piszesz takie cudenka, ze az strach

W przeciwieństwie do ciebie , ja wiem o czym pisze , natomiast ty w wielu przypadkach piszesz nie sprawdzone informację , i upierasz się na sile .

Co prawda juz to pisalem , ale może przypomnę , ja nie mam sklepu :) , chyba nawet bym nie chcial.

Ale co tam , jak mam mieć to mam , hihi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Prosze o pomoc w wyborze ramy:

- zastosowanie xc/mtb

- waga ponizej 2000g

- rama pod vbrake

- wymienny hak

- rama musi być nowa

- rama pod rowerzystę ważącego 75 kg, mój wzrost 180cm

- cena do 500 zł

 

poszperałem trochę w Internecie i znalazłem No Saint Urian co myslicie o tej ramie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mod Team

Panowie dziękuję wam bardzo z całego serca, że dokonałem właściwego wyboru.

Po pierwszej jeździe na El Nino mogę powiedzieć cód miód orzeszki - 17 cali byłoby zdecydowanie za mało.

 

Jeszcze raz dzięki thumbsup.gif

 

 

Mimo, że dopiero 23 km przejechałem na tej ramce mogę ja polecić,

w tej cenie ciężko o coś równie dobrego i sprawdzonego, sztywność jak dla mnie ok.

 

M45 jeśli mogę coś polecić to Accent El Nino.biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...